Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Події

На Кіровоградщині для безробітних запустили он-лайн сервіси для працевлаштування

 Нещодавно в  центрах  зайнятості Кіровоградщини запрацював новий сучасний сервіс для осіб, які шукають роботу, – «електронна черга».

Як повідомили в обласному ЦЗ, відтепер за допомогою Інтернету можна самостійно, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості з метою отримання консультацій з питань: сприяння працевлаштуванню; вибору професії; профнавчання; профорієнтації; тимчасової зайнятості; юридичних аспектів у сфері зайнятості, реєстрації у центрі зайнятості тощо.

Також застосовуються онлайн-форми роботи. Зокрема з'явилася послуга зі складання відеорезюме та організації онлайн-співбесід. Співбесіду в режимі онлайн можливо проводити в індивідуальній (онлайн-співбесіда з роботодавцем) та груповій формі (онлайн-аукціон претендентів).

Крім того, поступово напрацьовується позитивний досвід дистанційного спілкування претендентів на вільні робочі місця та вакантні посади з роботодавцями, який вже має результати по працевлаштуванню безробітних в районах Кіровоградщини.

 

gre4ka.info

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges