Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Події

А Ви бачили стрічку "Чміль"? Більше про події на майдані.

Вчора у міському Палаці культури відбувся показ фільму "Чміль",  докладніше  дізнатись про факти 2014 року у центрі столиці юні глядачі освітніх закладів  міста могли і зі спогадів  побратимів Віктора Чміленка  - Олексія Цокалов та Анатолія Борщенка, котрі завітали до Знам'янки. 

Хто ще не бачив і не знає про життя і долю земляка з Кіровоградщини, патріота та фермера, Героя України Віктора Чміленка - радимо подивіться фільм "Чміль", сьогодні він вже є у загальному доступі -  https://www.youtube.com/watch?v=YZLWD8QjOXw.

Автори стрічки журналіст з Кропивницького Ігор Токар та співавтор Олексій Цокалов записали на відео документальні спогади друзів, побратимів та людей, які знали Віктора, хто кілька днів, а хто кілька годин. Історія про те, як фермер з Кіровоградщини став одним з героїв Небесної сотні зворушлива і правдива, наскрізно пронизлива документальними кадрами з подій Майдану.

Звертаючись до дітей-глядачів у залі, Олексій Цокалов сказав:"Знати і розуміти події, які трапились у 2014 році треба всім, тому що там ми стояли і йшли штурмом за небайдужість, за велике прагнення людини до волі. Після подій, які стали вже історією держави, ми зустрічаємось щороку і для нас майдан не закінчився - він у душі кожного з нас. А ще ми як один знаємо тепер відповіді на питання - хто ми і яка наша роль у світі!?

За два тижні до 20 лютого 2016 року  знайшлася каска Віктора Чміленка, вона стала в нагоді після смерті господаря одному з майданівців із Закарпаття, інтерв'ю з ним теж є у фільмі. "

По закінченню перегляду стрічки "Чміль" настала тиша, мовчки всі глядачі піднялися, потім лунали  оплески і зі словами вдячності побратимам Віктора Чміленка,  діти піднялися на сцену. Кожен  представник освітнього закладу міста отримав у подарунок від Олексія та Анатолія прапор України зі словами Віктора Чміленка:"Коли беззаконня стає законним - супротив стає обов'язком!"

Завтра на сторінках KOMORA.INFO Ви прочитаєте інтерв'ю з Олександром Цокаловим та Анатолієм Борщенком, в якому дещо більше про майдан і про те, як учасники майдану живуть зараз.

Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges