Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Події

«Вогненне слово Кобзаря» : вшанування пам'яті про  Шевченка у  Диківській школі

Реве та стогне Дніпр широкий, 
Сердитий вітер завива, 
Додолу верби гне високі, 
Горами хвилю підійма. 

З цих слів розпочинається книга «Кобзар» великого Тараса – поета, художника, мислителя, справжнього патріота України.

 З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти напередодні дня народження Т.Г.Шевченка в Диківській ЗШ І-ІІІ ступенів було організовано та проведено низку заходів: вчителями української мови Н.Жосан та зарубіжної літератури Т.Козельською разом з учнівським активом проведена загальношкільна лінійка «Шевченко – вічний, як народ», педагогом-організатором Н.Храпейчук для молодших школярів проведена лінійка «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття…», виставка ілюстрацій до творів Шевченка; за ініціативою заступника директора з виховної роботи С.Шуляшкіною-Куліковою відбулась вільна трибуна «Не забуде Україна Шевченківське слово», під час якої учні 1-11 класів читали вірші, уривки творів Тараса Григоровича; бібліотекарем І.Опацькою проведена інформаційна хвилинка біля книжкової полиці «Вогненне слово Кобзаря», бібліотечний урок-презентація «Життя і творчість Т.Г.Шевченка»; маленькі кобзарики позмагались у конкурсі декламаторів віршів Тараса Григоровича «Шевченко у світовій літературі»; протягом дня відбулись шевченківські уроки «Слово Кобзаря», «Українському роду нема переводу». 


Минуло багато років з дня народження Т.Г. Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні як живий говорить він зі своїми наступниками. Його слово живе між нами, гнівне і ніжне, полум’яне і міцне. І на оновленій землі, над ланами, широкими полями, містами і селами як весняні води могутнього Дніпра лине вічно жива в народі слава великого Кобзаря.

Заступник директора з виховної роботи  Світлана Шуляшкіна-Кулікова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges