Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Події

"Натхнення" - перша збірка поезій клубу "Поетичний Олімп"

27.03.2017

Днями, у міському Палаці культури Знам'янки презентовано збірку віршів поетів нашого краю - "Натхнення". Під час знайомства з виданням відбулось живе спілкування з авторами та упорядниками видання. 

Довідково.

Від 2008 року при міському Палаці культури діє поетичний клуб під назвою "Поетичний Олімп". Всі ті, хто тривалий час писав " у стіл" і для себе об'єднались разом для спілкування, для обговорення творчості. Ініціатором та ідейним натхненником такого об'єднання стала Вікторія Кравченко: "Сьогодні ми вперше маємо сто примірників книжечки, котра  є невеличким скарбом для кожної людини, яка має авторство в ній. Ми цінуємо і поважаємо творчість міських поетів, я намагаюсь долучати  до їх кола все нових і нових людей. Поезія - це живопис, який можливо чути, але не бачити... Всі ці люди дуже талановиті."

 

Елен Баргамон зі своєю витонченою лірикою, Микола Ярчихін, патріот і філософ у слові і дії, закохана у квіти Тамара Стеблевська та багато інших - кожен світлий у своїх думках, щирий у слові і щедрий на відчуття..

Ховаються слова в мовчанні,

І вже нічого не змінить,

Не відпускає душу давнє,

Сплило і майже не болить...

Це слова з вірша Олени Александренко, яка, як і більшість поетів,  вміє глибоко відчувати і переживати. Особлива жіноча лірика у рядках: Ніни Досужої, Галини Склярової, Валентини Бєлової.

Гумористичні твори у збірці "Натхнення" представив Василь Краєвський. Літній чоловік зі своєю мудрістю та уважністю до життя вміє гостро підмітити звичайні буденні моменти. Наприклад, йогo гумореска  "Так обмив":

Вибори були місцеві - це святкова мить,

Захотілось Василеві ще їх і обмить,

Тримаючись за одвірки хрипко проказав:

- Дорогенька моя жінко,

Голос свій віддав.

Бажаємо успіху усім творчим особистостям "Поетичного Олімпу", чекатимемо на Ваші подальші твори та збірки.

Оксана Войчишина

 

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges