Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Події

А хто ще не отримав квитанцію на оплату газу додому?

25.04.2017

Віднедавна  знам'янчани у поштових скриньках отримали квитанції від Центргазу. У зверненні до споживачів на листку-квитанції йде мова про те, що такі паперові щомісячні повідомлення є спробою зробити більш прозорими відносини з клієнтами. Якщо ж Вам зручніше продовжувати робити розрахунки за книжками -  робіть це і далі, платіж у будь-якому випадку дійде за призначенням. 

Щомісячний рахунок у поштових скриньках стане  ще і джерелом інформації для людей, адже там будуть не тільки фактичні показники Вашого лічильника на 1 число, а якщо Ви до 5 числа кожного поточного місяця не надаєте такі данні, то нарахування проводиться відповідно планових обсягів споживання газу. Крім того, у рахунку буде вміщено не тільки кількість споживання газу, а й також його енергетична цінність в трьох одиницях вимірювання (kВт год, МДж, Гкал).

Зауважте, що зараз існують сучасні способи повідомлення показників: сайт ВАТ "Кіровоградгаз"(http://www.kirgas.com/), особистий кабінет споживача газу., ел. пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., SMS повідомлення  на номери : 050 - 343-44-55 або  067-515-11-99.

"Такий пробний варіант квитанцій - то новий варіант спілкування між надавачем послуг ВАТ "Кіровоградгаз" і споживачами. Однією із особливостей цієї квитанції є те, що там розміщено порожні колонки, де людина сама може записати показники лічильника за певний місяць і заплатити потрібну суму, відрізавши частину повідомлення про оплату  за природній газ", - коментує  провідний фахівець  ДП " Центргазу" Любов Єрьоміна.

Підготувала Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges