Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Події

ДП «Чорноліський лісгосп» відтепер працює за міжнародним сертифікатом

12.09.2017

Цьогоріч державне підприємство «Чорноліський лісгосп» успішно пройшло основний наглядовий аудит і вже отримало міжнародний сертифікат за системою FSC® (Forest Stewardship Council®) FSC-C135504 на  наступний 5-річний цикл до 2022 року. 

Сертифікат засвідчує відповідність діяльності підприємства до встановлених міжнародних стандартів і критеріїв щодо управління лісами та здійснення лісокористування на засадах сталого розвитку.

Аудиторською компанією при проведенні основного сертифікаційного аудиту було проаналізовано роботу Чорноліського лісгоспу у питаннях:

  • співпраця з третіми зацікавленими сторонами (екологічними, громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування);
  • стану соціального захисту працівників на підприємстві, створення безпечних умов праці згідно вимог міжнародної конвенції з основ безпеки та охорони праці ILO, ратифікованої Україною;
  • дотримання принципів та критеріїв підприємницькими структурами, які залучаються до виконання лісогосподарських робіт на підприємствах;
  • дотримання вимог національного законодавства при здійсненні лісозаготівельних та інших лісогосподарських робіт;
  • збереження червонокнижних видів рослинного і тваринного світу, рідкісних та зникаючих видів під час виконання лісогосподарських заходів тощо.

Міжнародні аудитори й надалі  пильно стежитимуть за тим, чи не порушуються лісгоспом в ході господарювання  екологічні, економічні та соціальні вимоги, про це  розповідає головний лісничий державного підприємство «Чорноліський лісгосп» Олег Яценко: «Не менше ніж раз на рік представники Forest Stewardship Council буде приїжджати до нас і здійснювати контроль діяльності. Для нас це не тільки питання репутації підприємства, а ще й авторитет підприємства на міжнародному рівні, це наш імідж та відкриття ринків Європи.»

Чорноліський лісгосп – перше підприємство Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства, яке успішно пройшло сертифікацію.

Підготувала Оксана Войчишина

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges