інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Турнір пам’яті Костянтина Дерев’янка

12.02.2018

У селі Диківка (Знам’янський район) відбувся турнір з волейболу серед юнаків та дівчат.

Він був присвячений пам’яті вчителя фізичної культури та тренера Костянтина Дерев’янка і пройшов у рамках Спартакіади Знам’янської районної КДЮСШ 2018 року.
Змагання провели у спортивному залі філії «Диківська ЗШ І-ІІІ ступенів» ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка».

У змаганнях серед юнаків перше місце посіла команда Пантазіївського відділення волейболу. Друге та третє місця відповідно посіли команди «Диківка» та «Богданівка 1». У змаганнях серед дівчат переможницями стали волейболістки з Пантазіївки. Другими та третіми відповідно стали команди «Богданівка 2» та «Володимирівка».
На церемонії закриття змагань були відзначені не лише команди переможців та призерів. Так кращими гравцями було визнано Володимира Руденка та Світлану Сватову (обоє з Пантазіївки). Їх наставник Сергій Павлович Яцук став кращим тренером змагань.
Учасники змагань вдячні керівництву села та місцевої школи за створення хороших умов для проведення змагань.