інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

У Знам’янці визначився переможець турніру пам’яті Валерію  Леню

11.03.2024

Участь у турнірі, присвяченому  пам’яті тренеру-викладачу Знам’янської міської КДЮСШ Валерію Олексійовичу ЛЕНЮ взяло шість команд: ФК «ЕЧ-3» м. Знам’янка, ФК «Дмитрівка» с.Дмитрівка, ФК «Нива» с. Цибулеве, ФК «Віодент» м. Олександрія, ФК «Промінь» с. Богданівка, ФК «Хлібодар» с. Суботці, які грали між собою по колу.

За результатами останнього підсумкового дня (10 березня) визначився переможець -  це команда ФК «Нива» (с. Цибулеве), срібні медалі виборов ФК «Хлібодар» (с. Суботці), ФК «Віодент» – бронзовий призер.

Продовжити

Спорт

Спортивний клуб з джиу-джитсу у Знам'янці — нові успіхи вихованців

5.03.2024

Від червня 2022 року справу відомого у Знам'янці та далеко за її межами тренера з джиу-джитсу Михайла Челпанова було продовжено іншим тренером - Ярославом Шматком. Маючи досвід власної спортивної кар'єри, Ярослав Петрович проводить активні тренування для всіх охочих юних знам'янчан і зараз. Окремі з них досягають чималих вершин, виборюють призові місця на змаганнях. Відвідавши одне з тренувань, ми поспілкувались з вихованцями клубу.

Продовжити

Спорт

У Знам’янці відбувся турнір з футзалу серед ветеранів

29.01.2024

28 січня, у Знам’янці, відбувся турнір з футзалу серед ветеранів, присвячений пам’яті тренера-викладача Знам’янської міської КДЮСШ Валерія Леня.

Участь у турнірі взяли команди: ФК «СМІЛАЕНЕРГО» (м. Сміла) , які  є срібним призером Кубка України серед ветеранів 60+ ; ФК «МЕТАЛУРГ» ( м. Світловодськ) - срібний призер Чемпіонату України, серед ветеранів 60+ та ФК «БУДІВЕЛЬНИК» (м. Знам’янка).

Продовжити

Спорт

у громаді стартував Кубок міського голови з футзалу

11.12.2023

10 грудня, у Знам’янці визначились півфіналісти Кубку міського голови з футзалу, присвяченого Дню визволенню міста від фашистських загарбників. У групі А перше місце виборола  команда «Вікторія», друге місце – «Нива». У групі Б перше місце – «Дмитрівка», друге – «Локомотив-ЕЧ3».

Продовжити

Спорт

Футбольна команда «НИВА»  чемпіон благодійного турніру з футболу

6.11.2023

Завершено «Відкритий  благодійний турнір Знам’янщини пам’яті загиблих воїнів та на підтримку ЗСУ з футзалу сезону 2023 року серед аматорських команд».

Чемпіоном турніру стала команда з села Цибулеве  - «Нива», срібні медалі виборов «Будівельник», «Отамани» – бронзовий призер.

Продовжити

Спорт

У Кропивницькому відбувся чемпіонат України з більярдного спорту

1.11.2023

У Кропивницькому на базі більярдного клубу "Beatok" відбувся чемпіонат України - 2023 з більярдного спорту серед жінок "Снукер" 27-29 жовтня.

У турнірі взяли участь 16 учасниць з Дніпра, Кропивницького та Знам'янки.

Продовжити

Спорт

У Дмитрівці провели турнір пам’яті полеглого воїна Сергія Дергунова

30.10.2023

У дмитрівській громаді відбувся відкритий турнір з міні-футболу, який започатковано цього року для вшанування пам’яті  полеглого захисника Героя Сергія Дергунова, що раніше був активним гравцем футбольної команди «Дмитрівка".

Всього у змаганнях з мініфутболу взяло участь 6 команд.

Продовжити

Спорт

Ігри «Відкритого благодійного турніру Знам’янщини пам’яті загиблих воїнів та на підтримку ЗСУ з футзалу сезону 2023 року серед аматорських команд»

23.10.2023

22 жовтня в с. Цибулеве відбулися дві гри «Відкритого благодійного турніру Знам’янщини пам’яті загиблих воїнів та на підтримку ЗСУ з футзалу сезону 2023 року серед аматорських команд»

Участь у турнірі бере 7 команд:  ФК «Будівельник» м. Знам’янка, ФК «Дмитрівка» с.Дмитрівка, ФК «Кендо» м.Знам’янка, ФК «Отамани» м.Знам’янка, ФК «Локомотив» м.Знам’янка,  ФК «Нива» с. Цибулеве, ФК «Титан» с.Петрово.