Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Спорт

Відбувся футбольний матч на кубок селищного голови

10.05.2018

Щорічно, напередодні Дня Перемоги, у селищі Знам’янка Друга проводиться футбольний матч  на Кубок селищного голови між командою учнів Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 6 та  Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 7. Цього року гру,  присвячену 73-й річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за доброю традицією, було проведено  8 травня на стадіоні ЗШ № 6. 

Продовжити

Спорт

УСПІХ ЗНАМ’ЯСЬКИХ ВОЛЕЙБОЛИСТІВ НА СПАРТАКІАДІ ОДЕСЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ

3.05.2018

Вже йшла мова про те, що Знам’янська команда волейболістів виборола право  змагатися на Спартакіаді Одеської залізниці (http://komora.info/sports/4131-spartakiada-odeskoji-zaliznitsi-khto-predstavlyatime-nashe-misto). До участі у заході були запрошені команди з різних міст України: Одеси, Херсону, Подільську, станції ім. Т. Шевченка, Знам’янки.

Продовжити

Спорт

Збірна Знам’янського району – у Золотій Лізі «Кубку Мрії-2018»

2.05.2018

З 28 квітня по 1 травня в Кропивницькому в дев’ятий раз проходив Всеукраїнський дитячий футбольний турнір «Кубок Мрії». Перші два дні змагалися хлопчаки 2008-2009 років народження, а 30 квітня розпочалися ігри юнаків 2005-2006 р.н. Серед 16 команд цієї вікової групи, що представляли Кіровоградщину та Черкащину, була й збірна юних футболістів Богданівки та Цибулевого «Нива» (тренери Анатолій Головатенко та Євген Бандурка). 

Продовжити

Спорт

Спартакіада Одеської залізниці. Хто представлятиме наше місто?

23.04.2018

20 квітня відбулися відбіркові змагання  серед волейболістів-залізничників.  До участі у відбірковому турнірі було запрошено три команди: збірна команда  Помічної, команда Локомотивного ДЕПО Знам’янки  та команда Знам’янської дистанції електропостачання.

Продовжити

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges