komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

«Старт» та «Граніт» без очкових втрат

У Першості Знам'янського району з футзалу сезону 2017 року серед аматорських команд сільських рад та колективів фізичної культури проведено частину   матчів.

22 січня відбулися аж вісім матчів, які порадували результативністю глядачів. У першому матчі дня «Граніт» з рахунком 8:5 переміг «Колос». «Граніт»  святкував ще одну перемогу – у дербі завдав нищівної поразки «Хлібодару» - 10:0. У цих двох матчах разом Роман Дар’єв забив 9 м’ячів.

ФК «Казарня» здобув дві впевнені перемоги. В обох зустрічах суперник відкривав рахунок, але команда з Казарні проявляла характер і до перерви забезпечувала перевагу у три м’ячі. У других таймах матчів казарнянці збільшували рахунок.

У матчі «Старт» - «Буревісник» напружена гра не вдалася. З початку  біля воріт богданівців виникли  небезпечні моменти і на восьмій хвилині Борис Сафронов відкрив рахунок. Протягом кількох хвилин «Старт» довів рахунок до нищівного  – на 16-ій хвилині матчу богданівці поступалися з рахунком 0:5. До перерви «Буревіснику» вдалося забити один м’яч. На початку другого тайму зустрічі Андрій Свириденко відіграв ще один м’яч, але на більше богданівці не спромоглися. Команда з Іванківців ще тричі святкувала перемогу з рахунком 8:2.

Найбільш жагучим  протистоянням була зустріч «Титан» - «Нива». Команда з Цибулевого була в ролі «доганяючої» і, ледь,  наприкінці зустрічі не зрівняла рахунок. Все ж «Титан» втримав перевагу в один м’яч – 9:8.

У турнірній таблиці без очкових втрат йдуть «Старт» (Іванківці) та «Граніт» (Суботці). У гонці бомбардирів змагань лідирує гравець «Граніту» Роман Дар’єв, на рахунку якого 13 забитих м’ячів. Борис Сафронов («Старт») у чотирьох матчах змагань забив 11 м’ячів. Третім у заліку бомбардирів йде Сергій Білоголовий з Цибулевого – 9 м’ячів

«Колос» (Дмитрівка) – «Граніт» (Суботці) – 5:8 (3:4)

Голи: Волков Анатолій, 6, 41; Дергунов Сергій, 8; Артьомов Євген, 20; Суховий Володимир, 29 – Коломієць Едуард, 2, 43; Дар’єв Роман, 4, 23, 33, 34; Войтович Святослав, 17, 32.

ФК «Казарня» (Казарня) – «Кристал» (Володимирівка) – 8:2 (5:2)

Голи: Кравченко Андрій, 7, 8; Матвієвський Денис, 12, 13, 17; Мхітарян Едмон, 37; Поляков Олег, 40; Делюрман Сергій, 42 – Косюк Іван, 3, 19

«Нива» (Цибулеве) – «Хлібодар» (Суботці) – 10:3 (6:2)

Голи: Білоголовий Сергій, 2, 31; Русін Валентин, 6, 10; Нагуляк Сергій, 9, 19, 21, 29, 48; Жуган Валентин, 36 – Колюка Олег, 4; Машлякевич Руслан, 17; Маринич Юрій, 43.

«Колос» (Дмитрівка) – ФК «Казарня» (Казарня) – 1:6 (1:4)

Голи: Волков Анатолій, 8 – Мхітарян Едмон, 15; Зайцев Олександр, 17, 21; Матвієвський Денис, 19, 30; Грушевський Роман, 33.

«Старт» (Іванківці) – «Буревісник» (Богданівка) – 8:2 (5:1)

Голи: Сафронов Борис, 8, 48; Постільняк Олександр, 11; Білоус Ігор, 12; Барвінок Тарас, 13; Ковальов Олександр, 16, 36; Хандусенко Руслан, 40 – Костін Сергій, 21; Свириденко Андрій, 27

«Нива» (Цибулеве) – «Титан» (Петрове) – 8:9 (3:5)

Голи: Русін Валентин, 19, 42; Остапчук Євген, 23 (авт.); Білоголовий Сергій, 24, 46; Герасимчук Микола, 36; Жуган Валентин, 41, 48 – Зайцев Юрій, 9, 25, 28; Томощук Артем, 12; Швець Микола, 18, 22, 34; Остапчук Євген, 33, 44.

«Хлібодар» (Суботці) – «Граніт» (Суботці) – 0:10 (0:6)

Голи: Дар’єв Роман, 2, 3, 10, 20, 42; Войтович Святослав, 5; Дар’єв Руслан, 14, 33, 43, 47.

«Старт» (Іванківці) – «Титан» (Петрове) – 7:2 (1:1)

Голи: Постільняк Олександр, 4; Хандусенко Руслан, 28; Сафронов Борис, 30, 36, 45, 47; Барвінок Тарас, 48 – Зайцев Юрій, 14; Хандусенко Руслан, 42 (авт.).