komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Богданівський «Буревісник» здобув перемогу над «Агроспортом»

У матчі 15-го туру Третьої ліги Відкритого чемпіонату міста Кропивницький з футзалу богданівський «Буревісник» здобув перемогу над командою «Агроспорт».
Команда «Агроспорт» на восьмій хвилині матчу відкрив рахунок. Але вже у настіпній дві хвилини «Буревісник» у відповідь забив два м’ячі. На 18-ій хвилині зустрічі Андрій Свириденко довів рахунок до 3:1. Через три хвилини Володимир Нертик один м’яч відіграв. Початок другого тайму був досить результативним. Спочатку Андрій Свириденко та Олександр Постільняк довели рахунок до 5:2. Через хвилину суперник один м’яч відіграв. Підсумковий рахунок зустрічі 5:3 на користь богданівського «Буревісника». Після 15-ти зіграних турів богданівська команда у турнірній таблиці перебуває на сьомому місці, маючи у своєму активі 21 очко.
У наступному турі, 12 березня, богданівський «Буревісник» зіграє з командою «Мегаполіс». Початок матчу о 16.00.

«Агроспорт» (Кропивницький) – «Буревісник» (Богданівка) – 3:5 (2:3) (Нертик Р., 8; Нертик В., 21; Бакуменко, 28 – Постільняк, 9, 27; Яровий, 10; Свириденко, 18, 26)

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА Віктор Слюсаренко