інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Третій тур Відкритого Чемпіонату Знам’янського району

24.04.2017

22 квітня, відбулися чотири матчі 3-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу сезону 2017 року.
Цей тур відкрив матч у Дмитрівці, де «Дніпро» приймав богданівський «Буревісник». У першій половині зустрічі богданівці відкрили рахунок. Після перерви «Дніпро» за короткий час зуміло відігратися та вийти вперед. Та все ж «Буревісник» відігрався – 2:2.

У Знам’янці місцевий «Локомотив» зазнав третьої поразки поспіль і опустився на останнє місце у турнірній таблиці змагань. Наприкінці першого тайму Вадим Воловик та Анатолій Волков забили два м’ячі у «роздягальню». Вже на старті другої половини зустрічі Анатолій Волков збільшив рахунок. На 63-ій хвилині матчу Ілля Козін, який пару хвилин вийшов на заміну, потужним ударом у дев’ятку воріт забив видовищний гол. У ворота господарів влетіло ще два м’ячі – остаточний рахунок 6:0 на користь «Колоса».

У Диківці «Темп» у першому таймі матчу, граючи в меншості (не вистачало футболістів – лише 10-ть), зумів забити два м’ячі. У перерві зустрічі «Темп» доукомплектувався і на другий тайм матчу вийшов у повному складі. На 65-ій хвилині матчу гравець «Темпа» Євгеній Футорнюк отримав друге попередження і залишив свою команду в меншості. «Дружба» цією більшістю скористалася сповна. Кращий бомбардир господарів Сергій Грузін через 5 хвилин відіграв один м’яч. Після рикошету від гравця «Темпа» «Дружба» зрівняла рахунок – 2:2.

У Богданівці глядачі стали свідками цікавого матчу між петровським «Буревісником» та іванковецьким «Стартом». У середині тайму Денис Пономар вивів вперед «Буревісник». Наприкінці тайму ударом зі штрафного Максим Корчинський зрівняв рахунок. На 68-ій хвилині матчу Єгор Грінкевич гарним ударом за меж штрафного майданчику забив переможний м’яч – 2:1 на користь «Буревісника».

Матч «Нива» (Цибулеве) – «Хлібодар» (Суботці) перенесено на 1 травня.
Наступний, четвертий, тур чемпіонату відбудеться 29-30 квітня.

«Дніпро» (Стецівка, Чигиринський район) – «Буревісник» (Богданівка) – 2:2 (0:1) (Єременко, 70; Терновський, 72 – Самаіл, 30 (пен), 86 (пен))
Головний арбітр: Шмалько Олексій
«Дніпро»: Кольєв, Черноштан, Бартиш (Заблуда, 77), Єременко М., Кобильник, Мусаєв, Сабадаш (Трипуз, 59), Сень, Сущенко В. (Сущенко А., 77), Терновський, Харченко
Тренер: Терновський Володимир
«Буревісник»: Розумяк, Паламарчук (Долінський, 24), Галуха, Яровий, Жадан, Базака, Малий В., Малий К. (Статінов, 81), Гордуз (Сітніченко, 65), Зайцев, Самаіл
Тренер: Довженко Олександр
Попередження: Бартиш, 12; Кобильник, 21, Терновський, 75; Кольєв, 77 – Зайцев, 73.

«Локомотив» (Знам’янка) – «Колос» (Дмитрівка) – 0:6 (0:2) (Воловик, 43, 66; Волков А., 45, 46; Козін, 63; Андрієнко, 87)
Головний арбітр: Маринич Юрій
«Локомотив»: Григорьєв (Сидельник, 64), Дюшев, Коваленко (Кураєв, 70), Озеряний, Чепурний (Ковальчук, 30; Бобров, 74), Воробйов, Шевченко Д., Маценко, Мостовий, Савін, Марущук
Тренер: Лень Валерій
«Колос»: Пастернак (Сандуленко, 70), Радченко (Козін, 60), Волков А. (Делюрман С., 66), Дар’єв, Сергеєв Ю., Делюрман Д. (Сергеєв О., 67), Ісаєв, Андрієнко, Воловик, Назаренко, Шевченко О.
Тренер: Лісовий Олександр
Попередження: Дюшев, 35; Озеряний, 85 – Ісаєв, 67.

«Дружба» (Диківка) – «Темп» (Єлизаветградка) – 2:2 (0:2) (Грузін, 70; Підваленко, 78 (авт.) – Верзілін, 17; Гудзов, 20)
Головний арбітр: Дем’яненко Віталій
«Дружба»: Язвенко Ю., Язвенко В., Вишня, Грузін, Карауш, Урилов С., Урилов В. (Сизов, 67), Урилов О., Холопов, Зобків, Шоколов (Руденко, 46)
Тренер: Язвенко Юрій
«Темп»: Пісний, Слівченко О., Шевцов, Верзілін, Суржок, Постовий В., Бойко, Гудзов, Футорнюк, Підваленко, Боєвець
Тренер: Покузей Анатолій
Попередження: Холопов, 44; Руденко, 46.
Вилучення: Футорнюк, 65.

«Буревісник» (Петрове) – «Старт» (Іванківці) – 2:1 (1:1) (Пономар, 21; Грінкевич, 68 – Корчинський, 45+1)
Головний арбітр: Бандурка Євген
«Буревісник»: Домбровський, Пономар, Грінкевич Єгор, Розсолодін, Лисак, Жуков, Мірошниченко, Сайко (Геворгян, 52; Бабанський, 80), Солодов (Сиромятніков, 65), Далакян (Шушпанов, 30), Паненко
Тренер: Грінкевич Сергій
«Старт»: Кушніренко, Хандусенко, Сафронов, Мхітарян (Сидоренко, 75), Швець (Ковальов, 46), Потьомкін, Гедерим, Постільняк, Філінський, Холін, Корчинський
Тренер: Барвінок Тарас
Попередження: Сайко, 32; Домбровський, 42; Бабанський, 84 – Швець, 4; Потьомкін, 12; Гедерим, 56; Сафронов, 59.
Вилучення: Манько, 45.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко