Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Спорт

У ЗНАМ’ЯНЦІ ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ЗАБІГ

09.09.2017

Сьогодні  відзначення  Дня фізичної культури та спорту у нашому місті розпочалося  благодійним забігом, ініціатором якого стала ГО «Нове покоління» за  підтримки Знам’янської міської ради.

  Про мету заходу  говорить голова ГО «Нове покоління» Сергій Немічев:


«Про початок нашої акції «Біжи разом з нами» ми вже анонсували у ЗМІ міста та соціальних мережах.  Акція спрямована на те, щоб залучити якомога більше знам’янчан до здорового способу життя. Але потім ми вирішили провести масовий забіг з благодійною метою: зібрати кошти для лікування дівчинки  Анни. Сьогодні з нами пробігли  її однокласники та дуже багато небайдужих мешканців міста.»


Розпочався забіг з привітального слова  міського голови Сергія Філіпенка. Загалом у заході взяло участь близько ста осіб, серед яких були  представники навчальних закладів міста, міської влади та педагогічних колективів. Знам’янчанин Андрій теж сьогодні долучився до забігу:


«Мета моєї сьогоднішньої участі у  такому заході -   підтримати  хвору дитину. Крім того, своїм власним «дорослим» прикладом  показати молодому поколінню, що здоровий спосіб життя – це добре.  Дуже радує те, що зараз зібралося багато людей, які також поділяють мою думку. Вдячний організаторам за такий захід».


Говоримо із представниками молоді, які діляться з нами думками щодо забігу, свою думку висловила Аліна Холявко:


«Я  тут, щоб підтримати хвору Анну, яка навчається у нашій школі. А ще я вважаю, що бігати разом – цікаво та корисно.»


Старт забігу відбувся на центральній площі міста, а фініш – на міському стадіоні. Втомлені та усміхнені учасники із задоволенням на власному прикладі показали, що дуже важливо  вести  здоровий спосіб життя   та робити добрі справи. У присутності  учасників заходу на міському стадіоні було перераховано кошти зі скрині та передано мамі хворої дівчинки. Всього зібрано  5 тисяч 433 гривні.

Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges