інформаційний сайт знам'янщини

Спорт

Успішне завершення розіграшу Кубка області

1.11.2017

У селі Високі Байраки (Кіровоградський район) відбувся п’ятий етап Кубка Кіровоградської області зі спортивного орієнтування.

Участь у цих змаганнях взяли спортсмени з Володимирівки (тренер Віталій Воровський) та Дмитрівки (тренер Володимир Дьячков).

Володимирівські спортсмени здобули три нагороди у Великих Байраках. Срібним призером змагань стала на дистанції Ж-14 Анастасія Надріякова. Максим Прокопчук (Ч-14) та Влада Кіслінська (Ж-10) посіли перші місця. Відзначимо, що у загальному заліку за результатами всіх етапів Влада Кіслінська стала найкращою у категорії Ж-10, значно випередивши найближчу переслідувачку.

Спортсмени з Дмитрівки завоювали дві нагороди на цьому етапі. Поліна Григорєва (Ж-12) та Артем Зіноватий (Ч-10) стали срібними призерами змагань. За сумою результатів п’яти етапів Кубка області у категорії Ж-12 третє місце Інна Кончакова.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко