Зворотній зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Спорт

«Буревісник» – другий, «Нива» – четверта

11.12.2017

Вчора, 10 грудня, завершився розіграш Кубка міського голови з футзалу, який був присвячений відзначенню 74-ї річниці з Дня визволення міста Знам’янка від фашистських загарбників.

Обидва півфінальні протистояння порадували цікавою грою та інтригою, а фіналісти визначалися у серії післяматчевих пенальті. У першому півфіналі зустрічалися команди з Богданівки та Цибулевого. «Нива», яка була підсилена 7-ма гравцями з Олександрії, мала статус фаворита у звітному матчі. І певний час вона його підтверджувала. Хоча на початку матчу «Буревісник» мав пару моментів, але їх не використали. Євген Бандурка не переграв голкіпера, Олександр Постільняк і Олександр Зайцев не влучили у створ воріт. А Денис Байстрюченко своїм моментом скористався, відкривши рахунок. Через кілька хвилин він подвоїв рахунок. Ще в одному епізоді після удару Сергія Твердоуха богданівців «врятував» каркас їх воріт. Після другого пропущеного м’яча «Буревісник» взяв тайм-аут, який їм пішов на користь. Вже через пару хвилин Олександр Постільняк з гострого кута один м’яч відіграв. У другому таймі матчу «Нива» відновила перевагу в два м’ячі. До честі богданівської команди вона не здавалася. За три хвилини до завершення матчу Павло Яровий забив м’яч. Останні хвилини матчу пройшли на «нервах» і за 5 секунд до завершення основного часу Олександр Постільняк ударом у дев’ятку воріт «Ниви» зрівняв рахунок – 3:3. У серії післяматчевих пенальті футбольна фортуна «посміхнулася» «Буревіснику» – 3:2.

В іншому півфіналі зустрічалися дві команди «Знам’янкої Другої». Глядачі в спортивному залі стали свідками видовищної та непоступливої гри. У складі обох команд вистачало хороших виконавців, які мають досвід виступів на професійному рівні. На дубль Євгена Запорожця та гол Олександра Сафонова інша команда відповіла двома голами Бориса Сафронова і влучним пострілом Дмитра Добрянського. У серії пенальті перемогла команда Олександра Сафонова та Євгена Запорожця.
У матчі за третє місце «Знам’янка Друга-1» з перших хвилин захопила ініціативу на майданчику. Борис Сафронов двома потужними ударами зробив рахунок 2:0. «Нива» один змогла відіграти – Антон Оганесов реалізував пенальті. До перерви Дмитро Хорольський та Андрій Марущук збільшили рахунок до 4:1. У другому таймі матчу на голи Бориса Сафронова (забив ще двічі) та Богдана Боровського «Нива» відповіла дублем Антона Оганесова і голом Дениса Байструченка – 7:4. Наприкінці матчу команді з Цибулевого вдалося забити ще двічі – 7:6.
У фіналі богданівський «Буревісник» протистояв команді «Знам’янка Друга-2»,у складі якої грали, зокрема, Олександр Сафонов (у цьому році грав у складі білоруської команди «Слуцьк», що фінішувала сьомою), Євген Запорожець (грає за «Інгулець», що йде третім у Першій лізі). «Буревісник» не погано розпочав гру, але не реалізував свої напівмомент. А от досвідчені гравці суперника двічі забив. Богданівська команда намагалася дати «бій» супернику, але програли . Підсумковий рахунок зустрічі 5:3 на користь команди «Знам’янка Друга-2».
То ж в підсумку на розіграші Кубка міського голови з футзалу богданівський «Буревісник» посів друге місце, цибулівська «Нива» – четверте.