Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Спорт

Збірна Знам’янського району – у Золотій Лізі «Кубку Мрії-2018»

2.05.2018

З 28 квітня по 1 травня в Кропивницькому в дев’ятий раз проходив Всеукраїнський дитячий футбольний турнір «Кубок Мрії». Перші два дні змагалися хлопчаки 2008-2009 років народження, а 30 квітня розпочалися ігри юнаків 2005-2006 р.н. Серед 16 команд цієї вікової групи, що представляли Кіровоградщину та Черкащину, була й збірна юних футболістів Богданівки та Цибулевого «Нива» (тренери Анатолій Головатенко та Євген Бандурка).

Нашим землякам випала чи то честь, чи то відповідальність (чи то перше й друге разом) відкривати турнір. Та й гравець «Ниви» Владислав Райда, можна сказати, увійшов в історію змагань, забивши перший гол «Кубку мрії-2018». Але суперники з команди «ДЮЦ» (селище Нове, Кропивницький) дуже швидко відігралися, і переможця визначив уже другий тайм, де «Нива», хоча й змарнувавши кілька гольових моментів, все ж таки забила два, необхідні для впевненого тріумфу м’ячі (відзначилися Назар Білоголовий та Роман Безай).

У другому матчі групи «А» господарі турніру – команда «Альянс-1» – вирвала перемогу в однолітків з ДЮСШ «Новгородка» 2:1, і саме у двобої з кропивничанами «Нива» визначала, хто наступного дня в якій лізі зіграє – Діамантовій чи Золотій. На жаль,  для всіх уболівальників футболу Знам’янщини, інтрига зникла буквально в перші хвилини гри, коли «Альянс-1» забив два швидкі м’ячі. «Нива» хоча й намагалася відігратися, але попереду нічого не виходило, натомість у власні ворота наші земляки пропустили ще чотири голи. Прикро, що до Діамантової Ліги пробитися не вдалося, та в будь-якому разі, повторю за тренерами, варто було забути про цю поразку і налаштовуватися на матчі наступного дня, адже «Нива» мала грати в другій за престижністю Золотій Лізі «Кубку Мрії-2018», де зійшлися команди, що фінішували другими у своїх групах.

У завершальний день змагань для юнаків 2005-2006 р.н. на «Кубку мрії-2018» «Нива» видала два захопливі й драматичні матчі. У першій грі суперниками футболістів Знам’янщини стала команда «СДЮШОР-2» з обласного центру. «Нива» забила першою (відзначився Максим Корсун), але кропивничани доволі швидко зрівняли рахунок і вийшли вперед. Та на перерву команди пішли знову за нічиєї – Максим Корсун оформив дубль. Другий тайм для «Ниви» розпочався вкрай невдало – у їхні ворота влетіло аж чотири голи. Проте наші земляки не здалися і, перехопивши ініціативу, відквитали два м’ячі (забили обидва Назари – Ткаченко і Білоголовий). На емоційному піднесенні «Нива» продовжувала атакувати і мала досить нагод, аби зрівняти рахунок. Але, як мовиться, м’яч ніяк не йшов у ворота суперника. Усе міг би змінити пенальті, але арбітр не наважився його призначити після падіння нападника «Ниви» у штрафній «СДЮШОР-2». Натомість кропивничани використали чи не єдиний момент для взяття воріт на завершальних хвилинах гри, встановивши фінальний рахунок 4:7.

У матчі за 7-8 місце «Нива» зустрічалася з невдахою другого двобою в Золотій Лізі «Кубку Мрії-2018» - черкаським «Дніпром-80». Богданівсько-цибулівська збірна від початку володіла ініціативою й уже в середині першого тайму втілила її в забитий Назаром Білоголовим м’яч. Прикро, але черкащани не знайшли кращої відповіді, ніж почати грубу гру проти футболістів «Ниви». Після того, як вдруге за лічені хвилини був небезпечно (і не досить виправдано як для аматорських дитячих змагань) зупинений прохід цибулівчанина Артура Лизунова, тренер Анатолій Головатенко почав гарячу суперечку з арбітром, котрий в обох випадках порушення правил обійшовся жовтими картками гравцям «Дніпра-80». Як наслідок, наставник отримав червону картку і мав залишити футбольний майданчик. Власне, подібна нервова атмосфера і зберігалася до завершення двобою, який «Нива» без особливих шансів для суперника та обережно атакуючи таки довела до перемоги.

Отже, на «Кубку мрії-2018» команда «Нива» (Богданівка, Цибулеве, Знам’янський район) у складі Артура Лизунова, Ігоря Верієнка, Назара Ткаченка, Олександра Пляки, Владислава Райди, Михайла Курятенка, Назара Білоголового, Романа Безая, Богдана Богатчука, Максима Корсуна, Любомира Ткаченка та Олександра Решетнікова здобула 7-е місце. Найкращим бомбардиром з 3 м’ячами став Назар Білоголовий. Вітаємо і пишаємося!!!