Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Війна

Зона АТО очима тих, хто нас захищає (Завершення)

17.08.2017

Завершуємо цикл матеріалів «Зона АТО очима  тих, хто нас захищає». В останній статті мова піде про поїздку волонтерів ГО «Знам’янське об’єднання «Майдан» на першу лінію фронту в другий день поїздки в зону АТО, де вони відвідали військових з батальйону «Айдар».

Дорога до хлопців була різною, як через населені пункти так і через поля. Але було помітно одне: не дивлячись на те, що поруч проходять бойові дії, життя продовжується (поля пшениці прибрані, соняшники стоять, як солдатики і чекають на свою чергу, а дорогою через села, на очі попадають дитячі майданчики, в пісочницях яких лежать залишені дітьми іграшки).

Неоднозначне відчуття виникло, коли приїхали до пункту призначення. Чому не однозначне? Приємний літній вітерець, легкий запах водоймища (поруч знаходиться водосховище), красива природа навколо – все це послаблює відчуття факту, що зовсім поряд знаходяться позиції ворога.

Вивантаживши з автобуса речі і продукти харчування для хлопців, поспілкувавшись з ними майже годину, волонтери розпочали свою невеличку концертну програму, вкінці якої волонтери написали слова побажання і підтримки на жовто-блакитних волонтерських хусточках та пов’язали їх на шиї захисникам.

Час майнув не помітно. Момент прощання – це завжди нелегко. Візит був не довгим, лише півдня, але за цей короткий проміжок часу в усіх з’явилося відчуття рідності. Один із хлопців запросив до себе на день народження у вересні, а це означає, що ця зустріч перша, але не остання!

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges