Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Війна

ВПРОВАДЖЕННЯ ДОСВІДУ КОМПЛЕКСНОЇ  ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО   - НАГАЛЬНЕ ПИТАННЯ

25.08.2017

Антон Красов – наш постійний консультант і юрист ГО «Юридична сотня» спеціалізується на наданні допомоги учасникам АТО і займається питанням створення  єдиного центру  для них, що спростить обласну хаотичну систему  консультування  наших воїнів та  дасть можливість надання їм якісної допомоги . Юрист вивчав досвід львів’ян у цьому питанні:

  • Антоне, Ви відвідали Львівський центр  надання послуг  учасникам  бойових дій у Львові, розкажіть детальніше про цю ініціативу ?
  • Центр учасників бойових дій у Львові – комунальне підприємство, яке комплексно займається нашими воїнами: надає психологічну та  юридичну допомоги, допомагає оформити усі необхідні пільги.  Центр діє за принципом «Єдиного вікна», тобто якщо людина звертається в установу, то вона може зроби все і одразу: не треба оббивати пороги інших відомств.  Візит сюди став можливим в рамках  семінару по презентації місцевих програм допомоги УБД.
  • Як налагоджена робота центру? Що Вас вразило?
  • В установі працює близько 15-ти осіб на постійній основі зі штатним розписом і зарплатою. Ці особи зв’язані з подіями на сході України: дружини службовців, самі учасники бойових дій. Таким чином спрощується контакт між працівниками та тими, хто звертаються, бо вони розуміють проблематику питань із середини. На започаткування центру  було виділено  місцеві кошти (близько 1,5 мільйона гривень), і утримання його теж здійснюється за рахунок місцевого бюджету.  Центр обладнаний сесійними залами, рецепцією, хостелом, ігровими кімнатами для дітей, кімнатами для психологічної допомоги.
  • Скажіть чи є важливість створення такого обласного центру у Кіровоградській області?
  • Зараз це нагальне питання. Звичайно, «Юридична сотня» надає консультування чи допомогу нашим воїнам, але цього недостатньо. В області ми не маємо комплексного підходу та принципу того, що людина, звернувшись до такого центру, зможе все отримати  одночасно. Зараз я особисто зі своєю командою лобіюю питання створення центру  перед обласною радою, але воно до цих пір не вирішене. Для цього треба просто рішення депутатів щодо заснування  нового комунального підприємства та виділення коштів під програму, яка вже існує.
  • Які можливості можуть отримувати учасники бойових дій з інших міст України в такому центрі?
  • Тут кожен може отримати юридичну та психологічну допомогу і консультації з тих чи інших питань. Крім того, цей центр надає тимчасове безкоштовне житло у хостелі для  УБД на одну або дві доби за наявності посвідчення.

Детальніше про центр дивіться у відео - https://www.youtube.com/watch?v=qRA4agYymDE&feature=youtu.be

 

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges