Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Війна

Молодь на захисті незалежності України (частина ІІІ)

30.08.2017

Під час спілкування з Олександром, з яким познайомилися під час поїздки в зону АТО зі знам'янськими волонтерами, дізнаємось цікавий момент з його біографії: виявляється він мисливець у третьому поколінні. І гроші Олександр в дитинстві заробляв тим, що чистив дорослим зброю. Також наш герой незабаром одружується: завтра, 31 серпня, у нього реєстрація шлюбу, а 2 вересня  - весілля. Тому, під час спілкування, ми залишили тему конфлікту на сході та вирішили поговорити про плани. Стало цікаво, яким своє майбутнє бачить представник сучасної  прогресивної молоді?

  • Олександре, які у Вас плани на майбутнє?
  • Після весілля, звичайно, хочеться бути ближче додому. Сподіваюся, що це трапитися якнайшвидше. По-перше, має сподівання, що ця війна нарешті закінчиться. По-друге, у 22 роки у мене почнеться цивільне життя. Якщо чесно, я важко уявляю, що це таке, бо з 10 класу живу в казармі. До мене вже надійшла пропозиція викладати бойову підготовку у військовому коледжі, але поки що я не хочу залишати хлопців тут.
  • Яким своє майбутнє уявляєте, скажемо, через три роки?
  • Бачення мого майбутнього стосується, як я вже сказав, пожити цивільним життям. Ми з дівчиною зустрічаємося вже шостий рік. Всі ці роки вона на мене чекала: протягом навчання в ліцеї та академії, тепер із зони АТО. Це дуже важливо, коли на тебе чекають, коли батьки – це одне, а коли кохана людина - це інші відчуття. Я тут, в зоні АТО, не тільки через мою професію військовослужбовця, а також, тому що я хочу мира для своєї родини.
  • А чим хотіли б займатися на «гражданці»?
  • З другого курсу академії я почав цікавитися різним бізнесом, шукав ідеї, чим зайнятися у майбутньому. Тим паче, мені, як військовому, важко уявити себе підлеглим. А взагалі, якщо продовжувати тему цивільного життя, мені просто цікаві звичайні побутові речі, наприклад, така елементарна річ, як комуналка. Я багато років живу за казармовим режимом: в ліцеї жили зі мною в кімнаті п’ять хлопців, в академії -  взагалі 150 чоловіків на поверсі, ліжко біля ліжка, тепер АТО. Нарешті хочеться мати своє гніздечко. А також мені просто цікаво, як я буду з цим справлятися.

Через те, що Олександр був з 5-го класу в Національній організації скаутів України, він багато подорожував. З поверненням до цивільного життя, мріє знову про подорожі. Його майбутня дружина мало подорожувала Україною,  тому Олександр хоче показати їй країну.

Також Олександра має особливу мрію щодо подорожування, про що він із захопленням розповідає: «У нас з друзями з Тернополя є давня мрія: влаштувати автопробіг на старих українських машинах Україною. Більше того, зробити з цих автівок кабріолети, встановити на них українські прапори та об’їхати цілу країну.»

Статтю з назвою «Молодь на захисті незалежності України» хочеться закінчити  по-особливому. Тому на завершення, звернення Олександра до усіх українців:«Бажаю нашому народу вести себе так, щоб ми, які захищають Україну в зоні АТО, розуміли, за що і кого ми боремося, а не розчаровувалися. І головне - залишайтеся людьми. Відносьтеся до інших, так, як хочете, щоб відносилися до вас. Якби більшість з нас жили  за цим принципом, життя було б набагато кращим.»

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges