Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Війна

Волонтерська допомога воїнам АТО: збір коштів на тепловізор

5.09.2017

Під час поїздки на фронт наші знам'янські волонтери побували в гостях у хлопців, що захищають нашу незалежність, біля дуже стратегічно важливого Світлодарського водосховища. Молоді професіонали, які знають ціну поняттю «волонтерська дружба і взаємопідтримка». Про це писала у своїх матерілах журналіст KOMORA.INFO Наталія Хандусенко. 

Активісти волонтерського руху нашого міста не залишаються осторонь прохань про потреби наших захисників, тому що знають ціну слів "Україна - єдина країна". Говорить одна з волонетрів Знам’янки Лариса Лук’яненко: «Для нас не існує поняття "свої" і "не наші". Вони всі наші, бо вони не ділять також, захищаючи всіх. Тому, коли почула про потребу в тепловізорі, не могла не долучитись до збору коштів на такий важливий прилад. Навіть велика волонтерська організація не може в короткий час назбирати таку велику суму. Тому хочеться підтримати фінансово Благодійну організацію "БФ "Вільна-ЮА", яка є давніми друзями і помічниками хлопців. Я вірю, що ми зможемо, адже вони, не дивлячись ні на втому, ні на погоду, не втомлюються нас захищати.»

Порадившись з оганізаторами благодійного фонду , що займаються питанням тепловізора, було вирішено: збирати гроші для айдарівців поки на свою карту і особисто в руки з динамічними звітами на сторінці Фб. Чому було прийняте таке рішення, пояснює Лариса Лук’яненко: «Тепловізор річ дуже дорога, тому ці збори можуть затягнутись на 3-4 місяці. Ми весь час будемо моніторити стан надходження коштів, і в разі накопичення необхідної суми перекинемо свою. Якщо за цей час сума не набереться, я зобов'язуюсь, або повернути кошти тим, хто перерахував на мене, або за Вашої згоди перенаправити їх на інші потреби наших воїнів, що будуть потребувати допомоги. Кожна копійка буде  підзвітна. Працюємо. На сьогодні надходження 861 грн на моєму рахунку. Та 1450 грн. вже на карті Благодійної організаціі. Номер моєї карти 5168 7572 8846 5877 Лук'яненко Лариса Володимирівна з приміткою "тепловізор Айдару". Щиро дякую всім, хто не втомився допомогати!!!!»

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges