Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

Війна

Питання учасників АТО у колі уваги: забезпечення житлом

14.09.2017

13 вересня 2017 року відбувся особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Олександром Лукашовим, вирішувалися нагальні питання. Серед них наступні — житель села Суботці звернувся за допомогою у вирішенні питання щодо надання житла учаснику АТО або отриманні компенсації за житло. 

Питання отримання житла або компенсації за житло дуже нагальне не тільки для громадянина, який вчора завітав до голови Знам’янської РДА. І перший крок, який має зробити кожен учасник АТО певної категорії – це стати на облік тої сільської, міської ради, де він проживає. Відповідна заява про потребу поліпшення житлових умов вже дає підстави не ігнорувати право цих осіб.

Відповідно до п. 3 «Порядку виплати грошової компенсації, за належні для отримання жилі приміщення членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО, а також інвалідам 1-2 групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов», затвердженого Постановою КМУ від 12 жовтня 2016 р. №719, право на отримання грошової компенсації мають інваліди війни 1 та 2 групи, визначені у пункті 11 част. 2 ст. 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», які перебувають на квартирному обліку.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges