komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Події

У ПТУ №12 відбувся І-ий тур Всеукраїнських дебатів серед молоді

24.03.2017

У професійно-технічному училищі №12  міста Знам’янка, 23 березня, відбувся І-ий тур Всеукраїнського молодіжного турніру у форматі британських парламентських дебатів,  організатором якого виступає  Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» Інституту «Республіка». Гра відбувається в рамках міжнародного проекту, що реалізується в 24-ох містах України.

Докладніше про всеукраїнські дебати серед молоді розповідає координатор Всеукраїнської ініціативи «Українська Громада» Сергій Міценко: «Метою проведення національного дебатного турніру є підвищити вміння лаконічного виступу перед аудиторією, вдало висловлювати свою думку за обмежений період часу. Крім цього, на меті є об’єднати молодь для створення змін на локальному та всеукраїнському рівнях. Також підвищити їх вплив на формування державної політики та пріоритетів розвитку держави.»

Дебати пройшли серед учнів 160-тої групи з професії слюсар з ремонту рухомого складу, яких поділили на 5 команд: «Демократи»,  «Активні», «Правовики», «Свободівці» та «Справедливість». Кожна команда змагалася у вмінні переконувати у своїй правоті та доводити свої думки аудиторії в таких питаннях: обмеження передвиборчої політичної реклами, відкрите фінансування та відкриті списки політичних партій, залучення молоді до участі у виборах, взаємодія з виборними особами.

Наскільки учасники були переконливими у своїх аргументах оцінювало журі у складі: координатор Всеукраїнської ініціативи «Українська Громада» Сергій Міценко, заступник директора з навчально-виробничої  роботи Лілія Грабовська та викладач з правознавства ПТУ №12 Віталій Халімончиков.  Модератором, ведучою заходу та наставником учнів була викладач професійно-теоретичної підготовки Олена Олізько.

Переможцями стали Богдан Панченко та Ростислав Негра, які отримали кубок та право участі в ІІ-му турі національного турніру серед кращих студентських команд інших міст України, який відбудеться в місті Київ. Також хлопці будуть боротися за можливість відправитися у 5-денну поїздку до Польщі, саме така нагорода чекає переможців у фінальній грі.

По закінченню дебатів виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Лілія Грабовська, яка зазначила, що пишається учнями їх навчального закладу, їхньою активністю та наполегливістю. Координатора Всеукраїнської ініціативи «Українська Громада» Сергія Міценко здивувала політична обізнаність та небайдужість молоді. Навіть під час кава-паузи деякі учасники продовжували дискутувати з опонентами. Також він окремо відмітив одного з переможців, Богдана Панченка, який своєю підготовкою та ерудицією вразив навіть суддів. 

Редакція KOMORA.INFO бажає Богдану Панченку та Ростиславу Негра гідно представити наше місто в ІІ-му турі національного турніру в м. Київ і здобути перемогу!

Наталія Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

ВІД СЬОГОДНІ ВАНТАЖІВКИ ШТРАФУВАТИМУТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВАГОВИХ НОРМ

23.05.2022

Дотепер автофіксація працювала у тестовому режимі й штрафи не накладалися.

З понеділка, 23 травня вантажівки знову можуть отримати штрафи за порушення габаритно-вагових норм. Дотепер автофіксація ваги працювала у тестовому режимі й штрафи не накладалися. Про це повідомили у Telegram-каналі Укртрансбезпеки. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges