Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Новини країни

ПОНЕДІЛОК: БІЛИЙ ТИЖДЕНЬ. ПОРАДИ ВІД БАБУСІ ОЛІ

10.04.2017

Розпочалася Білий тиждень. Що можна, а чого не можна робити   в цей час  нашим читачам радитиме  наша постійна консультантка  бабуся Оля:

 

«Починається Великодній тиждень  не з неділі чи понеділка, як усі звикли вважати, а з суботи, яку називають Лазаревою. У суботу заготовляють вербу для того, щоб її посвятити, а у неділю святять. Понеділок – не менш особливий день. У перший день  Чистого тижня теща повинна прийти у гості до зятя. Треба зібрати кошик з подарунками і покласти туди пару парних монет. У давнину це робилося для того, щоб у домі дітей панували достаток та злагода.  Зять у свою чергу, мав теж приготувати тещі подарунки: яблуко, щоб була молодою та хлібину. Саме хлібина вважається символом добробуту у домі.  Ці подарунки жінка приносить додому та кладе на стіл, де вони мають перебувати до заходу сонця. За вечерею господиня повинна почастувати усіх хлібом, а яблуко з’їсти сама.  Важливим є настрій під час візиту: теща повинна зайти у дім своїх дітей з посмішкою та гарними думками.»


Ольга Полякова

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Електронне пенсійне посвідчення: доступно, зручно, оперативно  

 

19.09.208

Пенсійний фонд України продовжує приймати заяви на виготовлення  електронного пенсійного посвідчення усім охочим пенсіонерам. Наразі ними користується майже 400 тисяч пенсіонерів і з числа внутрішньо переміщених осіб. Саме вони, згідно з постановою Кабінету Міністрів (Постанова КМУ від 5 листопада 2014 р. № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам») першими їх почали отримувати. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges