Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Новини країни

ВІВТОРОК ЧИСТОГО ТИЖНЯ. ПОРАДИ ВІД БАБУСІ ОЛІ

11.04.2017

Останній тиждень перед Великоднем носить кілька назв: Білий, Жильний, Чистий, Вербний, на Галичині –  Шутковий. У Страсний тиждень згадується  Таємна Вечеря, страждання, розп'яття і поховання Ісуса Христа. Усі дні Страсного тижня звуться «Великими» — Великий Понеділок, Великий Вівторок тощо.

Наша постійна консультантка бабуся Оля має свої традиції і радить  дотримуватися їх знам’янчанам:


«Великий Вівторок – день коли треба купувати яйця для фарбування або виготовлення писанок. Коли купуєте їх, то не беріть здачу, адже заплативши за яйця більше, таким чином відкупитеся від усього злого. Повернувшись з покупкою додому, слід вибрати найкращі яйця для фарбування, а інші віддати домашнім тваринам, щоб був у вашому домі достаток. У моїй родині у Великий Вівторок проводили «велике прання». Прали усю  верхню одежу, яку носили взимку та фіранки на вікнах. Раджу усім господиням закінчити у цей день роботу на подвір’ї та готуватися до випікання пасок і малювання писанок чи фарбування яєць».


 

Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Електронне пенсійне посвідчення: доступно, зручно, оперативно  

 

19.09.208

Пенсійний фонд України продовжує приймати заяви на виготовлення  електронного пенсійного посвідчення усім охочим пенсіонерам. Наразі ними користується майже 400 тисяч пенсіонерів і з числа внутрішньо переміщених осіб. Саме вони, згідно з постановою Кабінету Міністрів (Постанова КМУ від 5 листопада 2014 р. № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам») першими їх почали отримувати. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges