Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

СЬОГОДНІ

Люди

З якими ГО міста співпрацює Знам’янське управління соцзахисту?

11.04.2017

Знам’янське управління соцзахисту населення співпрацює з міськими громадськими організаціями, надаючи їм посильну допомогу. Яким саме і що це за допомога?

За рахунок коштів міського бюджету надана фінансова підтримка міським громадським організаціям ветеранів України на суму 75 тис. грн., Товариству Червоного Хреста України – на суму 26,4 тис. грн..

Також протягом 2016 року надавалась грошова допомога членам міських громадських організацій,  відповідно до клопотань голів:

  • Знам’янської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану з метою вшанування воїнів інтернаціоналістів – на суму 23,8 тис. грн..;
  • Знам’янської міської громадської організації «Союз Чорнобиль України» та Знам’янської міської організації ветеранів та інвалідів Чорнобилю «Квітень 86» в рамках 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи – на суму 95,8 тис. грн..;
  • Громадській організації «Знам’янська Спілка ветеранів АТО» - учасникам антитерористичної операції, їхнім сім’ям, сім’ям загиблих учасників АТО, дітям загиблих учасників АТО – на суму 242,2 тис. грн..

Підготувала Наталка Хандусенко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Українцям почнуть виплачувати соцдопомогу замість пенсії, що потрібно знати?

15.07.2018

«Пенсійна реформа суттєво підвищила вимоги до страхового стажу, необхідного для того, аби оформити пенсії. Тож з нового року доволі багато українців позбавлені можливості вийти на заслужений відпочинок, навіть якщо вони досягли пенсійного віку. Але вони за рішенням уряду можуть отримувати тимчасову допомогу (з 1 січня 2018 по 31 грудня 2020 року), а тоді при досягненні віку 63 роки їм нарахують пенсію», – каже Василь Гельбич. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges