Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Новини країни

ЧИСТИЙ ТИЖДЕНЬ. ВЕЛИКА СЕРЕДА

12.04.2017

KOMORA.INFO  продовжує пасхальні традиції чистого тижня від нашої консультантки бабусі Олі.  Напевно можна сказати про те, що ця жінка – скарбничка українських вірувань та  прикмет.

Сьогодні для нашого видання вона розповідає про Велику Середу:


«У Велику Середу слід поратися на городі. Господині мають посадити насіння: моркву, буряк, цибулю. Це робиться для того, щоб скінчити усі можливі роботи до чистого Четверга. Якщо у  цей день розпалити вогнище (це має зробити чоловік), то попіл з нього буде гарно захищати рослини того насіння, що ви посіяли від  шкідників,  згодом.  Жінкам, які бажають мати дитину, у цей день слід купити хустину і  вдягти її до церкви у чистий Четвер та на Великдень. Моя мати казала, що така хустина очистить від родових наговорів на безпліддя. Крім того, слід солити сало, яке потім несуть до церкви. Якщо приготувати його саме у середу то до неділі воно буде найсмачнішим».


Слідкуймо  за традиціями Чистого тижня у наступних матеріалах нашого видання.

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Електронне пенсійне посвідчення: доступно, зручно, оперативно  

 

19.09.208

Пенсійний фонд України продовжує приймати заяви на виготовлення  електронного пенсійного посвідчення усім охочим пенсіонерам. Наразі ними користується майже 400 тисяч пенсіонерів і з числа внутрішньо переміщених осіб. Саме вони, згідно з постановою Кабінету Міністрів (Постанова КМУ від 5 листопада 2014 р. № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам») першими їх почали отримувати. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges