Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Люди

«ДОСТУПНІ ЛІКИ»: ЯКА СИТУАЦІЯ У ЗНАМ’ЯНЦІ ТА РАЙОНІ (ЧАСТИНА ДРУГА)?

19.04.2017

Наше видання вже писало про початок дії програми «Доступні ліки" у місті та районі. Яка ситуація на сьогоднішній день?

Про це говорить   головний  лікар КЗ «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Гречина:


«Районним бюджетом  вже  виділені кошти на діяльність такої програми у сумі 294 тис. 500 гривень. Від сьогодні до цієї програми долучиться ще одна аптека «Ліки Кіровоградщини». Крім того, ця програма вже працює в КП «РАМ», яке має досить широку мережу аптек у сільській місцевості, наприклад,  необхідні ліки за рецептом можна отримати у с. Дмитрівка та Мошорине. Для того, щоб мешканець району мав змогу отримати медикаменти, треба звернутися до лікаря-терапевта або до сільських ФАПів до дільничних лікарів і  взяти рецепт, з яким пацієнт потім йде до аптеки за ліками. Щодо виділення коштів з міського бюджету, то процес залучення їх до «Доступних ліків» ще триває. Зараз невідомо чи будуть кошти спрямовані на міську лікарню чи на районну. У разі, якщо кошти освоюватимуться міською лікарнею, то пацієнти-знам’янчани повинні будуть звертатися  саме туди за отриманням рецептів та адрес аптек, де зможуть придбати медикаменти.»


Довідково

Вчора, 18 квітня, відбулася позачергова 30-та сесія Знам'янської міської ради. Причиною проведення термінового засідання стало питання програми «Доступні ліки", за якою для її реалізації до міста надійшла субвенція з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань головному розпоряднику – виконавчому комітету Знам’янської міської ради на суму 364,9 тис.грн.. Для втілення цієї програми саме у квітні до міського бюджету надійшло 40 тис. 600 грн..

Сподіваємося, що на Знам’янщині згадана програма скоро запрацює у повномасштабно  та ліки стануть доступніші,  як мешканцям міста, так і району.

Ольга Полякова

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

ЧИ МОЖЕ БУТИ ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ У ЗНАМ’ЯНЦІ І КОЛИ?

20.08.2018

У минулому році депутат Знам’янської міської ради Сергій Лєвінте ініціював створення програми громадського бюджету у нашому місті. Ініціатива – модернова і допомогла б Знам’янці багато що  змінити та долучити громаду до вирішення питань благоустрою міста. Чому не судилося?

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges