Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

5 гривень "рулять"! Чому оприлюднено саме сьогодні?

22.04.2017

Рішення Знам’янського виконкому щодо підвищення тарифів проїзду у громадському транспорті до 5 грн. набрало чинності сьогодні, 22 квітня 2017 року. ЧОМУ САМЕ СЬОГОДНІ?

У рішенні виконкому є пункт, в якому зазначається: «Рішення вводиться в дію з дня його офіційного оприлюднення у міській газеті «Знам’янські вісті». Але дане рішення було прийняте 6 квітня – пройшло більше двох тижнів, протягом яких було вже три випуски газети! У перший випуск (8.04)  не потрапило, бо газета пішла вже в друк, другий випуск (12.04) вийшов без оприлюднення, бо міський голова лише цього дня підписав наказ, третій випуск (19.04) мав пізнавально-розважальний додаток «Калина».  Ось такі неймовірні три причини!

Вчора, 21 квітня, відбулася 31-ша сесія, на яку, вже було відомо, що громадською радою та депутатами готується звернення. Чому б не дочекатися рішення сесії, а потім вже друкувати? Або і так все ясно…?

Повернемося ще раз до засідання сесії. Звернення, яке подала депутатка Наталія Тишкевич, не підтримало лише три особи з 29 присутніх депутатів: Сергій Постика, хоча він як депутат, мав вибір не голосувати через конфлікт інтересів, Олег Антоненко, пенсіонер, тобто їздить безкоштовно, але, можливо, вважає, що його виборцям тариф у сумі 5 грн. по кишені, Сергій Філіпенко, міський голова.

Тариф у 5 грн. двічі вдарить по кишеням мешканців Знам’янки: перший раз, коли вони кожного разу будуть їхати в автобусі, другий раз, коли будуть збільшені відшкодування з міського бюджету, який наповнюється податками, що сплачують знам’янчани, перевізнику за безкоштовний проїзд окремих категорій громадян. У бюджеті на 2017 рік на це передбачається 2 млн. 607 тис. грн.. На скільки тоді доведеться збільшити видатки на відшкодування?

Також у сьогоднішньому випуску міської газети оприлюднено інше рішення міськвиконкому, у якому додали до першого пункту другим абзацом наступного змісту: «Встановити для приватного підприємства «Орбіта», фізичних осіб-підприємців Постики С. та Цигульського М. вартість проїзду на міських автобусних маршрутах загального користування для дітей віком до 12 років, у період із 1 вересня до 1 червня, у розмірі 2.50 грн. за одну поїздку.» Це рішення теж набрало чинності з моменту оприлюднення в міський газеті.

Сьогодні в багатьох автобусах висіла велика цифра «5», а чи було оголошення щодо «2.50»? У поминальні дні користувачів збільшується в декілька разів, так само як і дітей, які зазвичай не їздять автобусами. Шановні батьки, а чи платили Ви за проїзд своїх дітей сьогодні 5 чи 2.50 гр.? А чи повідомляли Вам взагалі за зменшення?

Зменшення до 2.50 грн. за проїзд для школярів – це спроба виконкому реабілітуватися перед громадою міста? Але тоді чому саме до 12 років? Якщо дитина старша, то у неї більше грошей чи як?

PS Фото небайдужих знам’янчан

Наталка Хандусенко 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges