Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Люди

І ЯК ВАМ ЇЗДИТЬСЯ ЗА 5 ГРН.? ДУМКИ ГРОМАДИ

23.04.2017

Наше видання звернулось до знам'янчан поділитися своїми відгуками про проїзд в автобусах за 5 грн.. Свою думку з приводу підвищення висловила Дар'я у листі до редакції.

«Якщо відверто , була вражена вчорашньою ситуацією зі страйком водіїв та працівників "Орбіти", а особливо власником компанії-перевізника Постикою! Треба бути дуже байдужим до людей та настільки безсовісним, щоб припинити рух маршруток в таку жахливу погоду!

Особисто я та мої співробітники простояли на зупинці "Пождепо" близько півтори години! В той час повз зупинки проїхали пара пустих маршруток, а на водіях можна було побачити "переможну корону", на якій написано "Навіть не думайте про 4 гривні!".  Люди, яким потрібно було їхати до села Знам'янки, були розгублені, адже не в кожного були гроші на таксі. Навіть до центру неможливо було йти пішки: не дозволяла погода!

Я вважаю, що, насамперед, Постика повинен бути покараний за цей неоголошений страйк, адже це протизаконно! Він повинен був повідомити про запланований захід місцевий орган виконавчої влади не пізніше ніж за 3 дні, а місцева влада відреагувати на цей страйк не погодженням з необгрунтованими вимогами!! Потрібно залучити в наше місто перевізника-конкурента, тоді, я думаю, це якось підштовхне власника до наведення порядку в автобусах (дійсно, брудні розвалюхи), якісного обслуговування пасажирів (водії-хами), дотримання розкладу руху рейсів (особливо, маршрут №3!!!) і, звичайно, плати за проїзд (навіть в обласному центрі дешевше!). Як бути тим людям, в яких по двоє дітей шкільного віку, і потрібно добиратися і на роботу, і до школи?  Платити 30 або більше грн. в день для Знам'янки - це занадто!!! А в місяць?! Дуже сподіваюсь, що наш мер стане на бік звичайних мешканців міста, а не дозволить і надалі "владарювати" "зажравшемуся" перевізнику-компанії "Орбіта"! Дякую, якщо надрукуєте мій лист!P.S Думаю, що багато людей в нашому місті такої ж думки, просто всі звикли мовчати... Народ у нас такий...Покірний... А потрібно також страйкувати!!» 

Дар'я

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges