Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Новини країни

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТЕ КВІТНЯ. ДЕНЬ АНТИПА

24.04.2017

Наше видання продовжує розповідати про прикмети та традиції нашого народу.

Як завжди з нами наша постійна консультантка бабуся Оля, яка розповіла нам про цей день наступне:


«У день Антипа замовляли зубний біль та лікували зуби. У цьому році незвичайний випадок: день Антипа випадає на понеділок. Моя бабуся завжди казала, що лікувати зуби треба саме у понеділок. 24 квітня ще й день Антипа, у  свято якого замовляють зубний біль. Таке трапляється дуже рідко.  Якщо Ви ще не записалися до стоматолога, то вам випадає гарна можливість, бо лікування у цей день буде найбільш вдалим. Від мене особисто для читачів вашого видання замовляння від зубного болю для маленьких діток: «Молодик, молодик! В тебе роги золоті: твоїм рогам не стоять, моїм зубам не боліти». Проговоріть ще декілька раз з вашою дитиною і біль пройде. А сьогодні попросіть у Антипа гарних та здорових зубів для усієї родини  своїми словами від душі.»


Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Електронне пенсійне посвідчення: доступно, зручно, оперативно  

 

19.09.208

Пенсійний фонд України продовжує приймати заяви на виготовлення  електронного пенсійного посвідчення усім охочим пенсіонерам. Наразі ними користується майже 400 тисяч пенсіонерів і з числа внутрішньо переміщених осіб. Саме вони, згідно з постановою Кабінету Міністрів (Постанова КМУ від 5 листопада 2014 р. № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам») першими їх почали отримувати. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges