Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Спорт

Змагання за кубок ім. Ю. Гугленка у с. Мошорино – свято спорту та дитинства

3.06.2017

Вчора, 2 червня, у с. Мошорино відбулися «Спортивно-розважальні змагання за кубок імені Юрія Гугленка», першого заступника голови Кіровоградської обласної ради, присвячені Дню захисту дітей. У змаганнях взяли участь 8 команд загальноосвітніх шкіл Знам’янського району: Мошоринська ЗШ, Володимирівська ЗШ, Новороманівський НВК, Петрівський НВК, Суботцівська ЗШ, Трепівська ЗШ, Казарнянська ЗШ та Диківська ЗШ. Свою спритність та фізичну підготовку юні спортсмени демонстрували у 5 видах спорту: футбол, кидок м’яча сидячи, стрибкова естафета, дартс та біг на 60 метрів.

Змагання традиційно розпочалися урочистим відкриттям, під час якого напутні слова учасникам висловили голова Знам’янської районної ради Сергій Макаренко та голова Мошоринської сільської ради Олексій Кондратенко. А хореографічний колектив  мошоринського Будинку культури «Мошоряночка» допоміг командам налаштуватися на змагання, виконавши танок «Ранкова зарядка».

Після урочистостей настав жаданий момент змагань. Кожна команда згуртовано боролася за перемогу. Найцікавіші моменти боротьби відображені на світлинах спортивного свята.

Футбол

Кидок м’яча сидячи

Стрибкова естафета

Дартс

Біг на 60 метрів

Поки спортивні команди випробували себе у змаганнях, мошоринська малеча насолоджувалась розважальною програмою на майданчику біля Будинку культури.

Перед оголошенням результатів наше видання поспілкувалося з Юрієм Гугленком, який розповів про один із головних напрямків роботи Кіровоградської ОДА, у якого в пріоритеті знаходяться діти області: «На Кіровоградщині діє програма «Здоров’я наших дітей» під патронатом голови Кіровоградської обласної держадміністрації Сергія Кузьменка, яка включає в себе три напрямки: перший – це здоровий спосіб життя, тобто проведення різноманітних спортивних змагань, розвиток дитячого спорту та інфраструктури (будівництво дитячих спортивних майданчиків), другий – це якісне харчування, при обласній адміністрації створена моніторингова група, яка проводить перевірку якості харчування у дошкільних та шкільних навчальних закладах, третє – це отримання якісної медичної послуги, проведення реконструкції Кіровоградської дитячої обласної лікарні та розробка проектів на проведення ремонтних робіт у дитячих виділеннях районних лікарень, яка на разі триває. Тому сьогоднішні змагання – це частина системної роботи обласної програми.»

  • Юрій Олександрович, а що саме для Вас означає спорт?
  • Спорт завжди був зі мною по житті. Я з дитинства займався футболом і мріяв стати професійним футболістом. Але так сталося, що за станом здоров’я моя мрія залишилась нездійсненною. Не дивлячись на це, спорт залишився в моєму житті завжди, коли є час, я граю у футбол. Також підтримую різні спортивні гуртки та маю честь допомагати президенту футбольного клубу Сергію Кузьменко розвивати професійний спорт – футбольний клуб «Олександрія», який є невід’ємною частиною мого життя.

Вкінці розмови Юрій Олександрович висловив слова підтримки дітям Знам’янщини, щодо заохочення їх займатися спортом: «Діти – це наше майбутнє. Тому я раджу їм вести активний здоровий спосіб життя.  А з боку влади і мене особисто будемо створювати всі умови та нові можливості для цього.

А тепер найочікуваніший момент – нагородження переможців!

Отже, переможцями «Спортивно-розважальних змагань на кубок імені Юрія Гугленка» стала команда Володимирівської ЗШ.

ІІ почесне місце отримала команда господарів - Мошоринська ЗШ

ІІІ місце – команда Казарнянської ЗШ

Після урочистого вручення та музичних подарунків юних талантів мошоринського Будинку культури, на усіх присутніх чекали смачні подарунки – каша від місцевих кухарів та морозиво.

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges