Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

ФІЛЬМ З АКТОРАМИ-ЗНАМ’ЯНЧАНАМИ ПЕРЕМІГ НА МІЖНАРОДНОМУ КІНОФЕСТИВАЛІ

04.09.2017

Наше видання вже говорило про те, що у м. Знам’янка був знятий фільм «Стрикозунчик».  Детальніше за посиланням http://komora.info/podiji/2245-u-znam-yantsi-znimali-kino.  Нещодавно у м.  Кременчук пройшов  Міжнародний фестиваль дитячого кіно та телебачення  «Веселка» , у якому  взяла участь і згадана кінокартина. 

У Кременчуці Всеукраїнський фестиваль «Веселка» проходить 16 років поспіль. У 2017-му до нього долучилося більш ніж  16 областей України.  Організаторами заходу стали  Міністерство освіти і науки України та Український державний центр  позашкільної освіти.

Після інтриги  нелегких презентацій та переглядів,  «Стрикозунчик» ( у головних ролях: Олександр Суковач та Марія Крук) посів перше місце серед кінокартин та отримав диплом першого ступеню.  Маленька акторка   Марія Крук була нагороджена за кращу головну дитячу роль.

Говоримо із режисеркою фільму Валентиною Силіною:


«Наша студія «Жайвірфільм» - малобюджетна і ми все робимо власними силами та коштами. Тож, коли нас визнають на такому рівні, де ми конкуруємо із потужними «китами» українського кіно, то для нас це приголомшлива перемога та визнання кропіткої праці та любов до неї».


Для маленької героїні фільму Марії Крук – це вже друга роль.  Її дебютом став фільм «Просто людина» тієїж кіностудії, де вона зіграла епізодичну роль.  Говорить мама акторки Ольга Крук: 


«Коли Марію вперше запросили зніматися у кіно, то я не бачила своєї доньки у цьому виді мистецтва. Але після першої ролі,  вона так захопилася зйомками і в неї з’явилося натхнення до подальшої роботи.  Коли донечка грала головну героїню, то я зрозуміла, що це її амплуа. Вона – терпляча і працелюбна. Така робота приносить їй задоволення та новий досвід.»


Вітаємо наших знам’янчан з перемогою та бажаємо їм подальшого натхнення у роботі, адже зі слів режисерки, на них чекає інший проект.

Інтерв’ю з Марією Крук читайте у наступних матеріалах нашого видання.

Ольга Полякова 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges