Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Спорт

Друге місце юнаків на обласних змаганнях

2.10.2017

В Онуфріївці відбулися змагання з футболу у рамках обласної спартакіади серед районних ДЮСШ «Колос» за участю сільських школярів під гаслом «Хто ти, майбутній Олімпієць?» (юнаки 2003-04 р.н).

Знам’янський район представляли юнаки з села Володимирівка (тренер Віталій Воровський), які були доукомплектованими двома хлопцями з Цибулевого. Вони гідно виступили на цих змаганнях, маючи чималі шанси на здобуття перемоги на турнірі, але кращого бажала робота арбітрів у двох матчах за участі нашої команди. У підсумку команда зі Знам’янського району посіла друге місце.

Результати матчів:

Знам’янський район – Олександрійський район – 2:0; Кіровоградський район – Онуфріївський район – 1:0; Онуфріївський рафон – Знам’янський район – 1; Олександрійський район – Кіровоградський район – 0:2; Знам’янський район – Кіровоградський район – 0:0; Олександрійський район – Онуфріївський район – 1:0.

Висловлюємо слова подяки Анатолію Степановичу Головатенко, який надав фінансову допомогу для участі команди зі Знам’янського району на цих змаганнях.

 Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges