Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Люди

У депутатському корпусі Знам’янської міської ради знову зміни

24.10.2017

До депутатського корпусу Знам’янської міської ради увійшли два нових депутати, замість Сергія Гурова та Євгена Ліщенка, які склали свої повноваження минулого місяця. Петрос Цатурян та Юрій Клюка вже новообраними депутатами брали участь у 43-їй сесії Знам’янської міської ради, яка відбулася минулої п’ятниці, 20 жовтня.

Від виборчої комісії надійшли дві постанови, за якими були визначені два депутати за черговістю у виборчому списку: від Знам’янської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка - Петрос Цатурян замість Євгена Ліщенка та від Знам’янської міської організації політичної партії «Воля» Юрій Клюка замість Сергія Гурова.

За відомостями про зареєстрованих кандидатів у депутати Знам’янської міської ради про нових депутатів маємо наступну інформацію (http://zn-rada.gov.ua/index/miscevi_vibori_2015/0-1571):

Петрос Цатурян, 1982 року народження, громадянин України, має вищу освіту. За професією Петрос Сергійович адвокат і працює в приватній адвокатській конторі. Проживає в м. Знам’янка.

Юрій Клюка, 1964 року народження, громадянин України, має вищу освіту. За відомостями Юрій Григорович тимчасово не працює. Проживає в м. Знам’янка. Також Юрій Клюка входить до складу Громадської ради, але через прийняття депутатських повноважень, буде виключений зі складу ГР.

Викладена біографічна інформація, з відомостями про зареєстрованих кандидатів у депутати Знам’янської міської ради, складена у 2015 році.

Наталка Хандусенко

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges