Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Події

ЗНАМ’ЯНКА-ОЛЕКСАНДРІЯ: РУХ МАРШРУТНИХ АВТОБУСІВ ЗУПИНЕНО

У зв’язку з капітальним ремонтом ділянки дороги в напрямку Знам’янка-Олександрія,  відбулися суттєві зміни у маршрутах транзитних автобусів.

Коментує начальник автостанції м. Знам’янка Ірина Грачова: «З м. Олександрія до Знам’янки автобуси не курсують, натомість  маршрути змінено в об’їзд через Аджамку на Кіровоград. З автостанції м. Знам’янка відправляються автобуси Знам’янка-Кіровоград та Кіровоград-Знам’янка.  На всі транзитні рейси у напрямку Світловодська, Харкова, Сум, Дніпра з Кіровограда до Знам’янки квитки не продають, але бажаючим знам’янчанам поїхати в цих напрямках можна придбати квитки  у Знам’янці але виїхати від Кіровограда.  Час введених змін не визначено, це може бути місяць або півтора.»

Оксана Войчишина 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

З люстрою, але без інтернету: чи можна прожити на прожитковий мінімум?

17.02.2019

Прожитковий мінімум в Україні регулярно зростає, але практично ніколи не встигає за інфляцією. Яка сума для життя в Україні вважається мінімально допустимою і чи можна на неї прожити? 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges