Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

СЬОГОДНІ

Події

Відбувся фінал дебатного турніру. Хто з учнів Знам’янки поїде до Києва?

8.04.2018

Ось і відбувся фінал дебатного турніру із політичних реформ серед учнів 10-11 класів та училищ, на якому стало відомо, хто ж з юних інтелектуалів Знам’янки представлять наше місто в Києві – на Національному дебатному турнірі, де збереться найкраща та найрозумніша молодь з 30-ти міст України.

Нагадуємо, що 4 квітня, в НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія» пройшов дебатний турнір із політичних реформ серед учнів 10-11 класів та училищ міста, в якому учасники продемонстрували свої ораторські навички, вміння відстоювати свою власну думку та переконувати опонента. Турнір відбувся в межах проекту «Активна Громада: право вибору» від Інституту «Республіка»: http://komora.info/podiji/4043-u-znam-yantsi-vidbuvsya-debatnij-turnir-za-britanskim-formatom.

А вже через день, 6 квітня, в залі засідань Знам’янської міської ради відбувся фінал дебатів, під час якого змагалися в інтелектуальній грі вісім фіналістів: Ярослава Пономар (ЗШ №2), Марія Любушко (ЗШ №3), Дмитро Буглак (ЗШ №7), Ігор Косман (ЗШ №7), Олександр Коваленко (ЗШ №1), Ілля Брижицький (ЗШ №2), Андрій Рассоха (ЗШ №6) та Вікторія Руденко (ЗШ №3).Тема фіналу - посилення відповідальності фізичних осіб, які дають хабарі.

У фіналі гри змінився склад журі, до якого увійшли: перший заступник міського голови Валентина Загородня, секретар міської ради Наталія Клименко, керуюча справами виконавчого комітету Ірина Ратушна, депутатки Знам’янської міської ради Надія Коленченко та Ірина Зіньковська.

Отже, переможцями стали: І місце - Марія Любушко (учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія», в дебатах виконувала роль  Віце-прем’єр-міністр Уряду), ІІ місце - Олександр Коваленко(учень ЗШ №1 ім. Т. Г. Шевченка, виконував роль секретаря Уряду), ІІІ місце - Ярослава Пономар (учениця НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 – ліцей», виконувала роль заступника лідера опозиції).

Саме переможці, які здобули І та ІІ місця (Марія Любушко та Олександр Коваленко) будуть представляти Знам’янку на Національному дебатному турнірі в м. Київ.

Фіналісти, які не посіли призові місця, отримали Дипломи учасників фіналу. Переможці теж отримали Дипломи, а також статуетки та спеціальні призи від Знам'янського осередку ВМГО "ФРІ". Усі учасники фіналу та члени журі отримали міні-подарунки від організаторів регіонального осередку  ВІ «Активна Громада» Інституту «Республіка».

Наталка Хандусенко                                                                                                

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

СБУ викрила керівників АТ «Укрзалізниця» на організації корупційної схеми під час контейнерних перевезень

22.09.2020

Служба безпеки України викрила окремих керівників АТ «Укрзалізниця» на організації корупційної схеми під час контейнерних перевезень.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовці штучно створили для однієї із філій АТ «Укрзалізниця» завідомо невигідні умови для курсування регулярних контейнерних поїздів. Це призвело до необхідності залучити приватні комерційні структури для пошуку клієнтів. У подальшому такі послуги почала надавати підконтрольна організаторам комерційна структура, яка фактично монополізувала цей сегмент ринку. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges