komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

СЬОГОДНІ

Спорт

За крок до фінального етапу

15.05.2018

Вчора в Олександрівці відбулися змагання з волейболу серед чоловіків у залік обласних спортивних ігор серед команд ОТГ, районів та міст Кіровоградської області.

Команду Знам’янського району складали спортсмени з села Богданівка, які з яких є гравцями футбольної команди «Буревісник» (Богданівка). І цей фактор в подальшому зіграв негативний вплив на виступ волейболістів зі Знам’янського району.

По прибуттю команд на обласні змагання було проведено жеребкування: 16 команд було поділено на чотири групи. Команда Знам’янського району потрапила до групи, змагання якої проходили у селі Несваткове (7 кілометрів від селища Олександрівка). У першому турі групи команда Знам’янського району з рахунком 2:1 перемогла волейболістів з Бобринецького району. У другому турі команда Знам’янського району з рахунком 2:0 перемогла суперника з Олександрійського району. У третьому турі можна було програвати 1:2 команді Помічнянської ОТГ та стати переможцем групи і вийти до фінального етапу обласних змагань. Але так як в цей день богданівський «Буревісник» мав грати матч проти знам’янського «Локомотиву», який не погоджувався на перенесення матчу (пропонували ще три дні до дня проведення матчу перенести зустріч з 12 на 13 травня), думки гравців команди розсіялися. Не встигали на футбольний матч, не могли сконцентруватися на останньому матчі групового етапу і як наслідок програли з обох партіях з різницею у два очки – 13:15, 14:16.

У підсумку в своїй групі команда Знам’янського району посіла друге місце (загальне місце на змаганнях – 5-8 місця), а до фінального етапу вийшла команда Олександрійського району.

Джерело: http://oms.zn.kr-admin.gov.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Про перерахунок пенсій з 1 липня 2022 року

27.06.2022

З 1 січня 2022 року цей показник становив 1 934,00 грн, з 1 липня 2022 року становитиме 2 027,00 грн.

У зв’язку зі збільшенням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, та на виконання частини 3 статті 42 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон), головним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області автоматично проведено перерахунок пенсії 210 811 непрацюючим пенсіонерам. Із загальної кількості перерахованих пенсій підвищення отримають 105 583 пенсіонери, середній розмір підвищення склав 35 грн 97 коп.

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges