Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

СЬОГОДНІ

Спорт

Перший в історії українського комбат дзю-дзюцу, заслужений майстер спорту – знам’янчанин Владислав Ільїн

16.05.2019

Перераховувати нагороди Влада Ільїна можна довго і у цьому його величезна заслуга - чемпіон Світу та Європи з бойового самбо, майстер спорту України міжнародного класу з бойового самбо, срібний призер чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств ММА, майстер спорту України міжнародного класу зі змішаних єдиноборств ММА, дворазовий чемпіон Світу та чемпіон Європи з комбат дзю-дзюцу, майстер спорту України міжнародного класу з комбат дзю-дзюцу, став заслуженим майстром спорту України з комбат дзю-дзюцу. 

За весь  період спортивної кар’єри журналісти видання KOMORA.INFO десятки разів спілкувались з Владом. Завжди стриманий, неговіркий і дуже чемний – таким його звично бачити у кожному інтерв’ю, зовсім інший Влад Ільїн на ринзі. Днями спортсмен отримав чергове звання: заслужений майстер спорту України з комбат дзю-дзюцу, а це чергова нагода поговорити з нашим земляком…

  • Чи було так, що у Вас опускались руки у тренуваннях чи участі у чемпіонатах?
  • Жодного разу такого не було, щоб у мене хоч на секундочку з'явилася думка про те, щоб опустити руки і закінчити заняття спортом. Бували дрібні розчарування, які навпаки змушували і мотивували йти до наміченої цілі. Дуже допомагає рухатися вперед віра близьких і рідних людей, сім'ї і друзів!

 

  • Ви отримали дуже високе звання як для всеукраїнського рівня, а чи передбачає воно відповідну державну підтримку?
  • На жаль, спорт в нашій країні дуже слабо підтримується з боку держави, якщо тільки олімпійські види спорту, але я дуже сподіваюся, що в надалі ми доведемо свою значимість в спортивному світі і підтримка з боку держави буде на вищому рівні! А в цілому скаржитися на відсутність підтримки держави це якось не по мені, потрібно встати і робити щось, для того щоб у тебе, щось було, а не скаржитися на зовнішні фактори!

 

  • Чи не прагнете Ви тренувати інших?
  • На даному етапі своєї спортивної кар'єри я хочу відбутися як хороший спортсмен, щоб гімн і прапор нашої країни ще не раз звучали і піднімався на міжнародній арені, тому я зосереджений на тренувальному процесі та на самовдосконаленні, поки не хочу тренувати, а там далі час покаже.

 

  • Кожне звання має ціну, поділись ціною Вашого чергового звання заслуженого майстра спорту України.
  • Мої звання це як щабель в спорті, хвала Богу і спасибі моїм тренерам, з їх допомогою мені вдалося досягти найвищого щабля, але я на цьому не хочу зупинятися, навпаки це мене мотивує до ще більших висот і досягнень, це показує, що те що я роблю не даремно!

Дякую за розмову.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

Яку заробітну плату пропонують роботодавці Кіровоградщини у різних сферах у травні 2019?

20.05.2019

       За даними відділу статистики та прогнозування Кіровоградського обласного центру зайнятості, станом на 01 травня 2019 року середній розмір заробітної плати штатних працівників становив 5415 грн. 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges