Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                   Діяльність відбувається за підтримки  чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної  співпраці Міністерства іноземних справ Чеської Республіки

СЬОГОДНІ

Війна

Фото знам’янської жінки-воїна потрапило на шпальти американського видання

У вересні американський фотограф Сара Блесенер провела два тижні в зоні бойових дій на сході, де вона відразу помітила велику кількістю жінок в рядах української армії. Під час перебування вона зробила серію фотознімків жінок-захисниць, серед яких є фото нашої знам’янчанки Марини Валицької.

Фото з Мариною підписано: «Солдати Правого Сектору під час перерви на базі поблизу першої лінії в Дебальцеве. Ультраправа націоналістична група тепер є частиною 54-ї бригади, яка належить українській армії.» (Soldiers from the Right Sector take a break at a base near the front lines of Debaltseve in the Donbass region. The far-right nationalist group is now part of the 54th Brigade, which belongs to the Ukrainian army). Стаття під назвою «У світі українських жінок-воїнів» (Inside the world of Ukraine's women warriors) розповідає про жінок, які захищають свою країну, знаходиться на сайті американського видання Newsweek. 

http://europe.newsweek.com/ukraine-right-sector-female-soldiers-515943 

Інформацію підготувала Наталія Хандусенко 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено

Грошi

ПРО ЗМІНИ В ПЕНСІЙНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ У 2021 РОЦІ

22.10.2020

З метою поетапного збільшення пенсій, що дасть змогу покращити матеріальне становище однієї з найбільш вразливих верств населення, Кабінетом Міністрів України 16 вересня 2020 року прийнято постанову № 849 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році та в подальшому». 

Читати далі

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges