Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

ЗНАМ’ЯНЧАНИ, ДОПОМОЖІТЬ ЗМЕНШИТИ ТАРИФИ НА ВОДОПОСТАЧАННЯ

6.12.2017

На сайті «Система єдиних петицій»   у розділі «Кіровоградська обласна рада» зареєстрована петиція під назвою: «Вимагаємо зменшити тарифи на водопостачання та водовідведення для міста Світловодськ, Олександрія, Знам'янка, Кропивницький».

Автор петиції Фірсов Микола Іванович у тексті петиції зазначає: «До Кіровоградського виконкому Політичної партії «Успішна країна», звертаються занепокоєні жителі м. Кропивницького, а також жителі Світловодського, Знам'янського, Олександрійського районів, які не підтримують рішення Національної комісії що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо підняття тарифів на водопостачання та водовідведення споживачам обласного комунального підприємства «Дніпро-Кіровоград», якщо все залишиться без змін, вимагаємо повернути у власність громад, водоканали міста: Світловодськ, Олександрія, Знам’янка. Перш за все провести незалежний аудит комунального підприємства «Дніпро-Кіровоград». Рішенням обласної ради зменшити тарифи на водопостачання та водовідведення, в першу чергу для міста Світловодськ, адже саме з цього міста постачають воду до інших міст, а тариф нараховується однаково. З повагою, жителі Світловодська, Олександрії, Знам'янки, Кропивницького. Підписи жителів проти підвищення тарифів готові надати.»

До кінця збору голосів залишилися 86 днів.

Ольга Полякова

За матеріалами http://e-dem.in.ua/

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges