Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

На контролі самоврядування

6.12.2017

Щороку 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. День місцевого самоврядування був встановлений в Україні згідно з Указом Президента України «Про День місцевого самоврядування» від 25 листопада 2000 №1250/2000. Саме цього дня, 7 грудня 1990 року, Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про місцеве самоврядування".

У переддень свята у приміщенні РДА вітали  тих людей, які стоять за кермом державотворчого процесу у Знам’янському  районі. Зі словами привітання та вдячності за плідну роботу до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов  та заступник голови Знам'янської районної ради Дмитро Молодченко.

Традиційно у день професійного свята  не обійшлося і без нагород. За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у  соціально-економічний розвиток району Почесною грамотою Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено: Володимира Кутинця – Пантазіївського сільського голову та Леоніда Шульгу – Петрівського сільського голову. Грамотами Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено депутатів Знам’янської районної ради: Віктора Гупала, Олександра Коробченка, Сергія Краснюка, Володимира Смалька, Олександра Федорченка.

Працівників органів місцевого самоврядування району привітав помічник Народного депутата України Олеся Довгого Андрій Іщенко та вручив Подяки за багаторічну сумлінну працю, відповідальне ставлення до дорученої справи: Світлані Базан – секретарю Мошоринської сільської ради, Олександрі Погрібняк – секретарю Казарнянської сільської ради, Валентині Сарієвій – секретарю Диківської сільської ради, Олені Студенко – секретарю Цибулівської сільської ради, Світлані Токар – секретарю Іванковецької сільської ради, Тетяні Чернявській – секретарю Трепівської сільської ради.

Оскільки урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування співпали з Днем Збройних сил України, то сьогодні вітали і наших військових. Деякі з них отримали відзнаку Кіровоградської області «За мужність та відвагу»: Павло Лушпіган, Андрій Мартиненко, Володимир Унтилов та Володимир Щетінін.

Говорить один з нагороджених Павло Лушпіган:


«Мені дуже приємно мати таку відзнаку. Це вже не перша моя нагорода. Такі нагороди потрібні для того, щоб спонукати інших служити державі, бути гідними та вшановувати їхню працю»


 Велику вдячність та повагу  до  служби наших захисників висловили через вручення Почесних грамот та грамот Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради. Серед відзначених:  начальники радіостанції відділення зв’язку, майори, сержанти, старші сержанти, капітани та інші. Всього 17 осіб.

Ольга Полякова

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges