Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Війна

Найвлучніше  у Знам’янці стріляють  учні ЗШ № 4

7.12.2017

Днями у загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 4 відбулося урочисте нагородження учнів за їхні перемоги у Відкритому чемпіонаті з військово-спортивних багатоборств  серед вихованців навчальних закладів і військово-патріотичних клубів та об’єднань м. Знам’янки та Знам’янського району.

Цей навчальний заклад виборов перше місце у боротьбі з іншими  у розділі «Пневматичне багатоборство». Окрім того, учні школи здобули й інші перемоги.

Детальніше розповідає Микола Міщенко – вчитель захисту Вітчизни та фізичної культури:


«До участі у змаганнях ми представили дві команди по 8 учнів.  У змаганнях наші вихованці здобули 4 призових місця. У порівнянні з іншими навчальними закладами – 50 % перемога. Звичайно, що ми готувалися до змагань заздалегідь. У нашому навчальному закладі працюють два гуртки з патріотичного виховання «Влучний стрілець» та «Сокіл»,  де учні тренуються впродовж довгого часу.»


Окрім першого місця серед навчальних закладів учні школи мають наступний результат із влучності: перше місце з положення лежачи та  друге місце зі стрільби у положенні стоячи має Тамерлан Джафарлі;  Валерія Капелюха посіла перше місце зі стрільби у положенні стоячи; Кирило Васильєв – друге місце зі стрільби у положенні лежачи.

Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges