Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Грошi

У 2018-му році школярі Знам’янки харчуватимуться за 12 грн. в день

7.12.2017

Відповідне рішення «Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти на 2018 рік» вчора було прийняте під час чергового засідання Знам’янського виконавчого комітету. Прокоментувала наміри начальник відділу освіти Людмила Грекова. 

Як зауважила доповідачка: «Згідно поданого рішення слід організувати у закладах загальної середньої освіти харчування учнів   1-4 класів, учнів 1-11 класів таких категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених сімей  вартістю 12,00 грн. в день на одного учня.»

Перший заступник міського голови, член виконкому Валентина Загородня зауважила, що у школах міста на сьогодні навчається 40 дітей в рамках інклюзивної освіти, тому вона пропонує цих учнів теж включити до пільгових категорій і забезпечити їх харчуванням. Така пропозиція була підтримана.

Як свідчить статистика, середній показник вартості харчування по Кіровоградській обл. складає 12 грн.

Окремим рішенням «Про затвердження Порядку організації харчування дітей, батьки яких є учасниками АТО на 2018 рік», де прописали процедуру, де Відділу освіти (нач. Л. Грекова) організувати харчування дітей даної категорії на 2018 рік відповідно до затвердженого Порядку вартістю в закладах дошкільної освіти, для дітей раннього віку до 3-х років на 18,00 грн., дітей дошкільного віку з 3 до 6 років на 21,00 грн., в закладах загальної середньої освіти на 12,00 грн. в день на одну дитину.

Категорії учнів, вихованців закладів дошкільної, загальної середньої освіти, які звільняються від сплати за харчування:

№ з/п

Категорія

Термін надання пільги

1.1

Діти загиблих (померлих) учасників АТО

Протягом 2018 року

1.2

Діти учасників АТО, що мають статус інваліда війни, учасника бойових дій, учасника війни

Протягом 2018 року

1.3

Діти, батьки яких беруть участь в АТО та не мають відповідного статусу (інваліда війни, учасника бойових дій, учасника війни)

Протягом перебування в зоні АТО

 Оксана Войчишина

 

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges