Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Люди

У ЗНАМ’ЯНЦІ  ПРОВОДЯТЬ БЕЗКОШТОВНІ ЗАНЯТТЯ З ЙОГИ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ

10.08.2018

Активіст Дмитро Омельченко, який мешкає у Знам’янці, організував заняття з йоги на свіжому повітрі. Чимало охочих почали долучатися до безкоштовних годин тренування свого тіла. Заняття проводяться три рази на тиждень, але тепер їх можна відвідувати щодня. Наші журналісти поспілкувалися з інструктором-активістом:

 

  • Як Ви почали займатися йогою?

 

    • Я почав займатися йогою ще у 90-ті роки за журналом «Здоровье». Це було моє підліткове захоплення: ми ходили до лісу і там займалися, але довго це не протривало. Мені дуже сподобалося таке заняття. Коли я став дорослішим  (років у 20), я почав відчувати, що моє тіло «затиснуте», мені не вистачає руху. Тоді я мешкав у м. Київ і згадав, що існує такий вид вправ для розтягування м’язів тіла. Почав займатися вдома, а згодом і відвідувати відповідні заняття. Під час таких тренувань я зрозумів, що я все роблю неправильно. Потім була велика кількість семінарів, усіляких занять на дану тематику, де я дізнався, що комплекси йоги треба чітко виконувати 40 днів підряд, але правильно. Якщо збився або щось виконав неправильно, то відлік  днів треба починати спочатку. З’являється звичка тіла і потім все виходить автоматично.
  • Як Ви прийшли до того, що почали викладати йогу знам’янчанам?

 

  • Найперше, що хочу сказати це те, що я не викладаю, а лише ділюся своїми знаннями. Я не позиціоную себе, як тренер чи викладач, а, напевне, більше, як інструктор.  Я хочу передавати людям методики та інструкції, яким колись навчився сам, тому маю чіткі правила: ніяких правил, ніяких складних назв асан, тільки проста робота над своїм тілом. Я вважаю, що наші заняття – мій вклад у те, щоб люди нашого міста займались чимось, окрім нічогонеробства. Якщо людина займатиметься хоч раз у неділю одну годину  своїм тілом і відчуватиме себе здоровішою - то це мій вклад, бо колись мені давали, а тепер я маю віддати. Для мене це не комерційний проект, а просто шанс поділитися тим, що я вмію. Я не прагну отримувати якісь сертифікати чи підтвердження своїх знань, я просто хочу навчити людей своїм знанням.

 

Зараз групи занять налічують 5-6 осіб, які вправно працюють над своїм тілом. Звичайно, що не все вдається відразу, але зі слів  новачків Дмитро – пильний тренер і вони відвідують заняття з задоволенням. Йога приносить їм не тільки користь тілу, а й гарний настрій та можливість перепочити на свіжому повітрі після робочого дня.  Дмитро Омельченко розповів нашим журналістам, що заняття проходитимуть щодня за  будь-якої погоди, бо він має спеціальний намет для занять під час негоди. Тож, усіх охочих запрошують о 18 годині на поле за міською спортивною школою. Бажано вдягатися зручно і мати з собою килимок.

 Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Гість - Ayurveda

    Дуже хороша ініціатива: початківці часто входять в йогу безсистемно по суті приносячи своєму організму більше шкоди. Часто йогу взагалі плутають зі спортзалом і не знаєш до якого лікаря бігти, почувши щось типу "роблю п'ять підходів шивасани" (це сама проста вправа, де треба просто лежати :) )
    Йогу варто суміщати і з комплексним очищенням організму - Аюрведою.

Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges