Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Новина дня

Які пільги має народний депутат Верховної Ради?

12.08.2019

Ні для кого не секрет, що народні обранці отримують солідні пільги і вкупі з непоганою платнею можуть багато чого собі дозволити, а тепер українцям показали, чим «порадують» нардепів нового скликання. 

У Верховній Раді в дев'ятому скликанні будуть представники п'яти партій, а також кандидати від десяти партій і 46 самовисуванців в одномандатних округах. Список пільг для народних депутатів доповнюється, але незмінними залишаються штат помічників, безкоштовна медицина і транспортні пільги. 

Кожен народний депутат може мати у штаті понад 30 помічників-консультантів. При цьому на додаток до своєї зарплати (близько 30 тисяч гривень) нардеп отримує 50 тисяч гривень на зарплати своїм 5 помічникам.

Окрім зарплати, депутат отримує доплати за науковий ступінь, почесне звання. Для тих, хто не з Києва, або хто живе далі, ніж за 30 км від столиці, передбачені виплати на оренду житла та оплату проживання в готелі "Київ". За словами депутатів, ці гроші вони не одержують на руки, і всі розрахунки з орендодавцем проводить Рада.

Закон також передбачає компенсацію на проїзд, яка складає до 8 тисяч гривень на місяць. Крім того, нардепи мають право на позачергове придбання квитків на літак, поїзд, автобус і водні види транспорту.

Депутати також мають право на безкоштовне медичне обслуговування, а також похорон. Це стосується всіх депутатів, і навіть колишніх. Відпустка у народних депутатів становить 45 діб.

https://www.rbc.ua

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges