Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Новина дня

Тільки 2% українців поїдуть у новорічну подорож

28.12.2019

Тільки два відсотки співгромадян відправляться на новорічні свята у подорож. Переважна більшість українців мають намір заощадити. 

Новорічну ніч 67% українців проведуть вдома, 16,5% - в гостях у друзів або родичів, 3% візьмуть участь у публічних святкуваннях і тільки 2% поїдуть в подорож Україною або за кордон. Такими є результати соцопитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи", передає кореспондент ASPI.

Середня сума, яку українці готові витратити на новорічний стіл, становить 1390 грн. У минулому році цей показник був на рівні 1752 грн. При цьому 23% опитаних заявили, що у них взагалі немає грошей на святкування Нового року.

Виконання бажань розподіляється в такому порядку: здоров'я (49%), мир в Україні (40%), порядок у сім'ї, розуміння близьких (29%), гроші (24%), хороша робота (16%), успіхи дітей (12% ).

При цьому більшість опитаних зізналися, що хотіли б отримати подарунки від Діда Мороза (28%), Святого Миколая (17%) і лише 1% українців чекає подарунків від Санта Клауса.


https://aspi.com.ua/

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges