Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

  
komora.info
                                                       komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

                                                      

                   

Новини країни

ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР. ПОРАДИ ВІД БАБУСІ ОЛІ

5.05.2018

 Чистий четвер 2018 року припадає на 5 квітня, тобто на сьогодні,  і має особливе значення у житті вірян, оскільки майже усі намагаються дотримуватись традицій передвеликоднього  тижня.

Про особливі традиції розповідає наша постійна консультантка бабуся Оля:


«Взагалі цей день – то день очищення духовного та тілесного. Тому слід кожному сходити до храму та причаститися, а ще сповідатися у своїх гріхах.  Варто втриматися  від їжі взагалі, щоб очиститися.  Кожному варто розуміти чому саме існує традиція прибирати оселю у цей день та вимитися у проточній воді чи сходити до лазні: з омиванням тіла та прибиранням ми очищуємо духовну складову через фізичне та матеріальне.

 Хочу поділитися своїми власними  дієвими традиціями. Тим, хто мріє вийти заміж цього року треба скупатися до сходу сонця у проточній воді та витертися чистим (бажано новим) рушником. Цей рушник треба взяти до церкви та залишити там  у великодню ніч.  Якщо у родині хтось хворіє чи  комусь не щастить у житті, то варто купити такій людині дзеркало у чистий четвер, не взявши за нього здачу. Ця людина має користуватися люстерком увесь рік. Господиням не слід давати нічого з дому у цей день, оскільки, віддаючи будь-яку річ, ви віддаєте добробут родини.»


Ольга Полякова

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges