Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Соціальний захист населення м. Знам’янка: звітність та аналіз за 2018 рік

11.02.2019

 Управлінням соціального захисту населення всі звернення, які надходять беруться на контроль і по ним приймаються відповідні рішення та надається письмова відповідь. 

До управління надійшло 791 письмове звернення громадян.

У спектрі питань соціального захисту заявники повідомляли про затримку розгляду документів для призначення та виплати їм щомісячної адресної допомоги, а також продовження виплати коштів на наступний період після закінчення шестимісячного строку. Надходили звернення стосовно надання матеріальної допомоги та призначення субсидії громадянам, які перебувають у скрутному матеріальному становищі.

За звітний період територіальним центром 11 ветеранів оформлені до інтернатних закладів області, 26 осіб забезпечені інвалідними візками, ходунками, милицями з пункту прокату терцентру.

Обстежено житлово-побутові умови проживання 78 пенсіонерів та осіб з інвалідністю, з них 60 осіб, які потребували сторонньої допомоги, прийнято на обслуговування відділенням соціальної допомоги вдома, припинено надання соціальної послуги догляду вдома з різних причин 88 особам. З метою контролю якості обслуговування та визначення ступеня індивідуальних потреб здійснені обстеження умов проживання 279 осіб, які перебувають на обліку терцентру.

Проведено 47 засідань міської комісії «Турбота і милосердя», рішеннями якої надана матеріальна допомога з міського бюджету 626 малозабезпеченим, пенсіонерам, учасникам АТО та членам їхніх родин, непрацездатним громадянам та інвалідам міста на суму 597,8 тис. грн. та з обласного бюджету 38 особам на загальну суму 112,5 тис.грн.

Призначено допомог згідно Законів України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» та   «Державну   соціальну   допомогу   малозабезпеченим  сім’ям»  1936 сім'ям  на суму 44 335,2 тис. грн., у тому числі державну соціальну допомогу дітям з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства І-ІІІ групи отримали  433 особи на суму 8 989,8 тис. грн., тимчасову допомогу сім’ям з дітьми (замість аліментів) – 5 осіб на суму 93,41 тис. грн. Допомогу по догляду за психічно-хворими особами з інвалідністю І та ІІ групи отримують 51 особа.

          Станом на звітну дату профінансовано субвенції з державного бюджету на надання населенню пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги, придбання твердого палива і скрапленого газу на суму 78 715,0 тис. грн.

Станом на 25.12.2018 р.  на обліку в управління соціального захисту населення  перебуває 305 внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО. Довідки про взяття на облік отримало 500 осіб.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів Україна від 01.10.2014 р. № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» станом на 17.12.2018 року таку допомогу отримують 95 сімей (148 осіб), з початку року  виплачено 1520,0 тис. грн.

На обліку в управлінні перебуває 3 прийомні сім’ї, що отримують допомогу за принципом «гроші ходять за дитиною». За звітний період цим сім’ям виплачено 2043,9 тис. грн. В місті функціонує 3дитячих  будинків сімейного типу, в яких виховуються 25 дітей.

Підготувала Оксана Войчишина

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges