Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

У поліції розповіли про порушення під час виборів на Кіровоградщині

23.04.2019

Сьогодні, 22 квітня, начальник ГУ НП в області Роман Козьяков дав брифінг щодо перебігу виборчого процесу на Кіровоградщині та зафіксованих порушень. За його словами, вибори на Кіровоградщині пройшли спокійно і виважено.

З 18 квітня по 25 квітня правоохоронці працюють у посиленому варіанті несення служби. Загалом задіяли 3279 осіб. До поліції надійшло 37 звернень щодо можливих фактів порушень виборчого законодавства. Характерні порушення: фотографування бюлетенiв, неточності у списках виборцiв, незаконна агiтацiя. Порушили кримінальне провадження через голосування виборця у Петрівському районі більше, ніж один раз у змові із членом виборчої дільниці. У Кропивницькому зареєстрували три адміністративні правопорушення – вживання алкоголю одним із членів дільниці на робочому місці, а також два дрібних хуліганства.

Суттєвих порушень, які б вплинули на об’єктивність і законність проведення виборів, на результат волевиявлення громадян, не фіксували.

Спеціальний кореспондент KOMORA.INFO

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges