Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Згадуємо 2019 рік: другий фестиваль гумору «Smile» у Знам’янці

22.04.2019

20 квітня у міському Палаці культури м. Знам’янка відбувся другий міський фестиваль гумору  «Smile». Чотири команди змагались у вміннях розважити  гострим словом, дотепним жартом та постановками: команда «Без ГМО», Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім.т.Г.Шевченка; команда «Олів’є», Будинок культури смт Знам’янка Друга; команда «Мамині діти» Знам’янського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «ФРІ»; команда «Вискочки», Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7. 

У чотирьох конкурсах команди показували гумористичні мініатюри – презентації команди, stand up, кавер-версії та домашні завдання.

Протягом двох годин глядачі побували з «Маминими дітьми» на гастролях у Парижі та на національному відборі Євробачення, а разом з учасниками команди «Без ГМО»  співали під кавер-версію відомого на всю країну «Лісапетного батальйону».

Яскраві жарти від капітана команди «Олів’є» у сценці про фітнес-зал подарували нагоду кожному пригадати про свої вдалі і не дуже спроби займатись спортом, а «Вискочки» буквально на сцені екранізували українські традиції сватання.

За виступами команд спостерігало журі, які кожен конкурс оцінювало в межах 10 балів. Цього року переможцем у фестивалі стала команда "Олів’є", Будинку культури смт Знам’янка Друга, капітан Світлана Свірбій.

  • Ми готувалися до фестивалю понад місяць, було дуже цікаво шукати матеріал, більшість учасників команди-учні театральної студії при селищному Будинку культури, - коментує капітан команди Світлана Свірбій, - наш головний гуморист в команді Михайло Овечкін, він щодня жартує і створює цікаві сюжети дуже легко. Так трапилось, що 4 чоловіки вийшло з команди, тому нам дуже оперативно довелось вчити слова і ролі, думали навіть відмовлятись від участі, але наважились.

 Інші команди отримали спеціальні номінації, дипломи та подарунки з символікою фестивалю: команда «Мамині діти» виборола номінацію «У курсі всіх новин», у номінації «Гостре слово» перемогла команда «Без ГМО», а у номінації «Оптимізм зашкалює» кращою стала команда  «Вискочки».

Ведуча та режисер-постановник  заходу  Вікторія Кравченко запросила всіх глядачів та команди долучатись до фестивалю і надалі,  створюйте свої команди і разом робити наш світ добрішим, адже "Світ вцілів – бо сміявся".

Підготувала Оксана Войчишина

Фото Володимира Кондратюка та Оксани Войчишиної

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges