Зворотний зв'язок з журналістами сайту - komorainfo@i.ua

komora.info

komora.info

інформаційний сайт знам'янщини

Події

Перед навчальним роком завітайте до лікарні: у Знам’янці закликають до профогляду школярів

12.08.2019

Щороку перед початком навчання діти шкільного віку проходять медогляд. Головна мета такої процедури – визначити фізкультурну групу, тобто навантаження дитини на уроках фізкультури. 

Для розмови на тему ми запросили лікаря-педіатра КНП «Знам'янського  районного центра первинної медико-санітарної допомоги» Тетяну Бродченко:

  • Окрім огляду, який проводиться лікарями первинної ланки, обов’язково школярам слід здати аналіз крові, антропометрію  (вимірювання зросту), термометрія, перевірка гостроти зору та слуху, постава, проба Руф’є, скринінгові обстеження.

Уразі необхідності, лікар видає направлення на додаткові обстеження або консультацію до спеціалістів відповідного профілю.

Важливо зазначити, що якість профілактичного огляду знижується, якщо це робити у останні дні перед початком навчання, тому просимо завчасно потурбуватись про здоров’я ваших дітей.

 

Загальний рейтинг (0)

0 из 5 звезд

Залишити коментар як гість

Вкладення

Оцінити статтю :
0 Character restriction
Your text should be more than 20 characters
  • Коментарі не знайдено
Комора

Новини Знам'янщини

Форма обратной связи

Ваше ім'я
Ваш email
Ваш телефон
Повідомлення

Ми в соціальних мережах

"Сайт створено за підтримки багатьох партнерів і друзів, у тому числі - програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні". (с) 2016. Made by Oranges